Kategorie

Hot Wheels - Zestaw Żmijowy most - GJK88

Hot Wheels - Zestaw Żmijowy most - GJK88
Hot Wheels - Zestaw Żmijowy most - GJK88 Hot Wheels - Zestaw Żmijowy most - GJK88 Hot Wheels - Zestaw Żmijowy most - GJK88 Hot Wheels - Zestaw Żmijowy most - GJK88
Marka: Mattel
Kod produktu: GJK88
Kod EAN: 887961813357
• Niedostępny
Cena: 109.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Hot Wheels - Zestaw Żmijowy most - GJK88

Żmijowy most to najnowsza propozycja z serii Hot Wheels, która jako nowość na 2020 rok przeznaczona jest do samodzielnej zabawy, ale też do rozbudowy pozostałych zestawów. Seria propozycji HW City vs Robo Beasts to zestawy, w których główną rolę odgrywają złowieszcze gady i groźne zwierzęta czyhające na przejeżdżające samochodziki. Zestaw Atak Kobry składa się z pomarańczowych torów utworzonych na wzór długiego ciała jadowitego węża, po którym musi przemknąć wypuszczony ze startowej wyrzutni pojazd – czas porządnie się rozpędzić, by jak najszybciej uciec z miejsca zdarzenia nim żmija zamknie swoją paszczę!

Długość torów po rozłożeniu sięga 60 cm; aby rozpocząć zabawę, należy ustawić samochodzik na linii startu i z całej siły nacisnąć niebieski przycisk wyrzutni, by autko jak najszybciej przejechało przez wskazany tor, uciekając przez paszczę. Kluczowym elementem podczas zabawy jest osiągnięcie odpowiedniej prędkości pojazdu – tylko wtedy będzie on w stanie otworzyć pysk groźnej żmii.

Zestaw Hot Wheels przeznaczony jest dla dzieci w przedziale wiekowym od 4 do 8 lat. Do zestawu dołączono jedno autko Hot Wheels. 

Hot Wheels - Żmijowy most - informacje dodatkowe:

  • Producent: Mattel
  • Seria: Hot Wheels
  • Numer katalogowy: GJK88
  • Wiek dziecka: 4-8 lat
  • Wymiary opakowania: 30 cm x 15 cm x 23 cm