Kategorie

Hot Wheels - Wieża - Podniebne kraksy - GJM76

Hot Wheels - Wieża - Podniebne kraksy - GJM76
Hot Wheels - Wieża - Podniebne kraksy - GJM76 Hot Wheels - Wieża - Podniebne kraksy - GJM76 Hot Wheels - Wieża - Podniebne kraksy - GJM76
Marka: Mattel
Kod produktu: GJM76
Kod EAN: 887961813968
• Niedostępny
Cena: 229.00 PLN 198.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Hot Wheels - Wieża - Podniebne kraksy - GJM76

Podniebne akrobacje samochodów Hot Wheels już teraz są możliwe dzięki najnowszemu zestawowi o imponujących wymiarach! Niebywała wieża, po złożeniu ma aż 75 cm wysokości i jest opleciona krętymi torami, po których mniejsze resoraki mogą przemykać osiągając niebywałe prędkości.

Konstrukcja toru opiera się na dwóch wieżach ustawionych względem siebie pod niewielkim nachyleniem. Miejsca te pełnią nie tylko funkcję podpórek, ale również pionowych garaży dla aż 20 pojazdów Hot Wheels – z powodzeniem można zatem przechowywać tam całą flotę. Pomarańczowe tory po połączeniu stanowią bardzo interesujący przejazd, szczególnie że start wcale nie musi zaczynać się na górze. Wyrzutnia napędzająca pojazdy usytuowana w tunelu podstawy umożliwia rozpoczęcie trasy od drugiej strony, by resoraki mogły piąć się w górę. Czy uda się pokonać przejazd bez problemu, czy może dojdzie do jakiejś podniebnej kraksy?

Zestaw, jak większość pozostałych, można połączyć z innymi propozycjami Hot Wheels tworząc ogromne konstrukcje z rozmaitymi przeszkodami. Wieża wyposażona została w wygodny uchwyt, dzięki któremu można łatwo przenieść ją w inne miejsce.

Zestaw Podniebne krasy wymaga złożenia przez osobę dorosłą. Do zabawy gotową konstrukcją mogą przystąpić dzieci w przedziale wiekowym od 5 do 10 lat.

UWAGA: Do zestawu dołączono jeden samochodzik Hot Wheels.

Wieża - Podniebne kraksy z serii Hot Wheels - informacje dodatkowe:

  • Producent: Mattel
  • Seria: Hot Wheels
  • Numer katalogowy: GJM76
  • Wiek dziecka: 5-10 lat
  • Wymiary opakowania: 61 cm x 38 cm x 11 cm