Kategorie

Hot Wheels City – Mega Garaż T-Rexa – GJL14

Hot Wheels City – Mega Garaż T-Rexa – GJL14
Hot Wheels City – Mega Garaż T-Rexa – GJL14 Hot Wheels City – Mega Garaż T-Rexa – GJL14 Hot Wheels City – Mega Garaż T-Rexa – GJL14 Hot Wheels City – Mega Garaż T-Rexa – GJL14
Marka: Mattel
Kod produktu: GJL14
Kod EAN: 887961813425
• Dostępny
Cena: 479.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Hot Wheels City - Mega Garaż T-Rexa - GJL14

Widownia szaleje z zachwytu, a kierowcy wciskają już pedał gazu, by jak najszybciej wystartować ze swoich miejsc parkingowych! W centrum miasta wybudowano ogromny garaż, który właśnie został zaatakowany przez groźnego T-Rexa z wielką paszczą i ostrymi jak brzytwa zębiskami!

Zestaw z serii Hot Wheels City Robo Beasts to wysoka na aż 90 cm konstrukcja wypełniona krętymi drogami prowadzącymi na poszczególne kondygnacje, które łącznie pomieszczą aż 100 resoraków w skali 1:64! Pojazdy mogą przemieszczać się na dwa sposoby: wybierając zjazd po torach lub przez ruchomą windę. Żadna z opcji nie jest jednak w pełni bezpieczna, bowiem na wszystkich śmiałków czyha już groźny i wygłodniały T-Rex! Ten zielony prehistoryczny gad potrafi zaatakować znienacka, szczególnie że bardzo szybko się przemieszcza i gdy tylko zobaczy nadjeżdżające autko, nie zawaha się zjechać na sam dół, by rozdziawić paszczę i pożreć każdego, kto będzie się chciał wydostać z garażu!

Mega Garaż T-Rexa ma aż 3 piętra wypełnione miejscami parkingowymi oraz torami do zjazdu. Na samym środku, obok dwumiejscowej windy, znajduje się postać tyranozaura z ruchomą paszczą – z takiej pozycji ma ogląd na wszystko, co dzieje się dookoła. Warto uważać również na pułapki znajdujące się torach, bowiem trasa zjazdu w najmniej spodziewanym momencie może się złamać, a wówczas pojazdy będą skazane na porażkę!

Ogromny garaż stanie się spełnieniem marzeń wszystkich fanów serii Hot Wheels City, którzy będą mogli rozpocząć ekscytującą i pełną wrażeń zabawę. Imponujące rozmiary zestawu gwarantują wiele możliwości, szczególnie że można do niego podłączyć mniejsze fragmenty torów lub pozostałych propozycji z serii, uzyskując w ten sposób fragment centrum prawdziwego miasta.

Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5. roku życia. Opakowanie zawiera również dwa, małe samochodziki Hot Wheels.

Hot Wheels - Mega Garaż T-Rexa - informacje dodatkowe:

  • Producent: Mattel
  • Seria: Hot Wheels
  • Numer katalogowy: GJL14
  • Wiek dziecka: 5-8 lat
  • Wymiary opakowania: 76 cm x 61 cm x 17 cm