Kategorie

Carcassonne dodatek 3 Księżniczka i Smok

Carcassonne dodatek 3 Księżniczka i Smok
Carcassonne dodatek 3 Księżniczka i Smok Carcassonne dodatek 3 Księżniczka i Smok Carcassonne dodatek 3 Księżniczka i Smok
Marka: Rebel
Kod produktu: Hans Im Gluck
Kod EAN: 8595558300136
• Niedostępny
Cena: 46.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Carcassonne dodatek 3 Księżniczka i Smok

"Księżniczka i smok" to znakomity dodatek do gry "Carcassonne". Co ważne można go wykorzystać nie tylko do rozgrywki w podstawową wersję gry, ale także łącząc go z innymi dodatkami. Najważniejszą zmianą w stosunku do podstawowej wersji gry jest obecność Smoka, który może przelatywać nad kafelkami i siać spustoszenie wśród naszych poddanych. Drugą zmianą jest dodanie figurki Wróżki, która chroni poddanych przed latającą bestią.

Kolejne zmiany to wprowadzenie kafelków z Księżniczką i Magicznym portalem. Kafelki z Księżniczką pozwalają nam na usunięcie rycerzy przeciwników z miasta. Z kolei Magiczny portal pozwala nam na umieszczenie naszego poddanego na dowolnym wcześniej zagranym kafelku! Nowością są także drogi biegnące w tunelach pod miastami i Klasztory usytuowane za murami miasta.

Wymienione wyżej nowości wymuszają na graczach zmianę strategii gry, przez co sama rozgrywka nabiera rumieńców i zdecydowanie zyskuje na "świeżości"

PUDEŁKO ZAWIERA:
30 nowych kafelków lądu
1 drewniany smok
1 drewniana wróżka
instrukcje w języku polskim

Wymiary opakowania: 19 cm x 14 cm x 7 cm