Kategorie

Grimm's - Tęczowa wieża do układania - Zabawka drewniana 11200

Grimm's - Tęczowa wieża do układania - Zabawka drewniana 11200
Grimm's - Tęczowa wieża do układania - Zabawka drewniana 11200 Grimm's - Tęczowa wieża do układania - Zabawka drewniana 11200 Grimm's - Tęczowa wieża do układania - Zabawka drewniana 11200 Grimm's - Tęczowa wieża do układania - Zabawka drewniana 11200
Marka: Grimm's
Kod produktu: 11200
Kod EAN: 4048565112000
• Niedostępny
Cena: 255.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Grimm's - Tęczowa wieża do układania - Zabawka drewniana 11200

 

Specjalność marki Grimm’s to tworzenie klasycznych zabawek w niebanalnym wydaniu! Jednym z najtrafniejszych przykładów jest z pewnością drewniana wieża do budowania w formie dwóch tęczowych układanek. Półokrągłe, bajecznie kolorowe drewienka będziemy układać na setki różnych sposobów, wykorzystując dołączoną platformę z naturalnego, niepomalowanego drewna z drążkiem, na który nakładamy części zabawki. Łącznie to aż 14 tęczowych elementów, które są idealnie wykrojone, wygładzone, pozbawione drzazg i wystających nierówności oraz barwione naturalnymi farbami.

Łukowate, drewniane elementy w tęczowych kolorach można układać na mnóstwo różnych sposób, a jedynym ograniczeniem jest kreatywność małego budowniczego. Co więcej, mogą służyć do innej, pomysłowej zabawy. Zbudujemy z nich tunele dla lokomotyw, mostki, zagrody dla zwierzątek, tory dla kuleczek czy garaże dla samochodzików. To niesamowicie inspirująca i kreatywna zabawka, która przy okazji ćwiczy umiejętności manualne i koordynacyjne maluszka. Ułożona tęczowa wieża stanie się również przepiękną i oryginalną ozdobą dziecięcego pokoju. To zabawka, która Cię oczaruje!

Wymiary wieży: 26,5cm x 22cm x 7cm

  • Producent: Grimm's
  • Numer katalogowy: 11200
  • Seria: Tęczowa
  • Sugerowany wiek dziecka: 1+
  • Wymiary opakowania: 26,5cm x 22cm x 7cm

W świecie, w którym w każdej minucie nasze zmysły atakowane są wieloma bodźcami, warto na chwilę się zatrzymać. W dobie internetu, zaawansowanych technologii, ciągłego rozwoju robotyki, a także mediów społecznościowych, uwaga dziecka jest niesamowicie rozproszona. Wiele maluchów ma poważne problemy z koncentracją i skupieniem się na jednej czynności. Świecące, grające i ruszające się zabawki są bardzo atrakcyjne, ale równocześnie bywają przytłaczające. Naszą nową propozycją są zabawki drewniane Grimm's, które nie tylko pobudzają kreatywność dzieci, ale i rodziców! Designerskie produkty Grimm's łączą w sobie prostotę, wielofunkcyjność i wysoką jakość. Są to unikalne zabawki z wyższej półki, które zaskakują wykonaniem, kolorystyką i zastosowaniem.

Wszystkie zabawki Grimm's zostały zaprojektowane w oparciu o filozofię Montessori. Jest to metoda wychowawcza, stosowana w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, opracowana przez włoską lekarkę Marię Montessori. System Montessori wspiera prawidłowy, wszechstronny, wielopłaszczyznowy rozwój dziecka, w tym rozwój zdolności społecznych, rozwój emocjonalny, koordynację fizyczną, umiejętności poznawcze. Zapewnia także radość uczenia się oraz czerpanie przyjemności z samego procesu nabywania wiedzy. Edukacja w oparciu o metodę Montessori kształtuje w dziecku poczucie własnej wartości. Nieocenioną rolę w tym modelu spełnia nauczyciel (wychowawca) czy opiekun, który udziela dziecku niezbędnego wsparcia. Jest przewodnikiem i mentorem w procesie kształcenia. Zabawki Grimm's traktowane są jako pomoce naukowe, które wspierają rozwój malucha podczas zabawy. Zadaniem rodzica, dziadków czy starszego rodzeństwa jest zaprezentowanie możliwości drewnianych układanek i "przetarcie szlaków" kreatywnej zabawy z klockami, puzzlami i układankami Grimm's.

Zabawki Grimm's są w stu procentach ekologiczne. Produkowane są w Niemczech, a drewniany surowiec, wykorzystywany do ich wytworzenia, pochodzi z europejskich lasów, zarządzanych w sposób zrównoważony, co poświadczone jest certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council) oraz pieczęcią Made by Nature. W produkcji wykorzystuje się głównie drewno olchowe, lipowe, bukowe i klonowe. Co ciekawe, zabawki produkowane są tylko z jednego kawałka drewna, co skutecznie zmniejsza ilość niepożądanych odpadów, a tym samym wpływa na ochronę środowiska. Drewniane zabawki są lekkie i powleczone barwnikami pochodzenia naturalnego. Zauważalna struktura drewna, sęki czy typowe znamiona tylko potwierdzają naturalne pochodzenie zabawek, które są w pełni bezpieczne dla dzieci.

W ofercie Grimm's znajdziemy głównie drewniane układanki, równoważnie, klocki, puzzle, mozaiki czy wieże. Zabawa jest nietypowa, bo ograniczona wyłącznie wyobraźnią dziecka. Z klocków i innych drewnianych elementów zbudujemy dosłownie wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy: zamki, zagrody dla zwierzątek, garaże dla samochodów, tunele, wysokie wieże i wiele innych. Zabawki Grimm's podzielone są na trzy serie kolorystyczne: tęczową (bajeczne, intensywne barwy), pastelową i monochromatyczną (naturalne odcienie drewna oraz czerń i biel). Marka Grimm's to doświadczony producent zabawek z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Sztandarowym produktem marki jest Tęcza z 12 elementów, która została uhonorowana prestiżowym tytułem Zabawki Roku, przyznawanym przez portal Zabawkowicz.pl.