Kategorie

Grimm's - Drewniana tęcza do układania 12 el. - 10670

Grimm's - Drewniana tęcza do układania 12 el. - 10670
Grimm's - Drewniana tęcza do układania 12 el. - 10670 Grimm's - Drewniana tęcza do układania 12 el. - 10670 Grimm's - Drewniana tęcza do układania 12 el. - 10670
Marka: Grimm's
Kod produktu: 10670
Kod EAN: 4048565106702
• Dostępny
Cena: 319.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Grimm's - Drewniana tęcza do układania 12 el. - 10670

 

Tęczowa seria zabawek Grimm’s urzeka pomysłowością, starannym wykonaniem i bajecznymi barwami! Układanka – Tęcza składa się z 12 łukowatych, drewnianych elementów, które można układać  na wiele różnych sposobów, w zależności od pomysłu malucha. Jednym ograniczaniem zabawy jest kreatywność dziecka, którą zabawki Grimm’s mają za zadanie rozwijać. Co ważne, zabawka powstała z jednego kawałka drewna. Drewniane elementy mają niepowtarzalną strukturę, widoczne sęki i znamiona typowe dla tego materiału, co podkreśla ich naturalne pochodzenie. Niemniej jednak, zabawka została poddana dokładnej obróbce, dzięki której jest wygładzona i pozbawiona drzazg oraz wystających nierówności, które mogłyby skaleczyć delikatną skórę malucha.

Łukowate elementy mogą być układane jeden na drugim lub obok siebie. Oprócz pięknej tęczy, stworzymy z nich wieże, tunele dla lokomotyw, garaże dla samochodzików, zagrody dla zwierzątek czy tory dla kolorowych kuleczek. Łącząc tęczową układankę z innymi elementami zwiększymy możliwości zabawy. Dołącz do tęczowego, inspirującego świata Grimm’s! Ułożona tęcza może także pełnić rolę pięknej, oryginalnej ozdoby do pokoju. To zabawka, która Cię oczaruje!

Wymiary tęczy: 35cm x 18cm x 7cm

  • Producent: Grimm's
  • Numer katalogowy: 10670
  • Seria: Tęczowa
  • Sugerowany wiek dziecka: 1+
  • Wymiary opakowania: 35cm x 18cm x 7cm

W świecie, w którym w każdej minucie nasze zmysły atakowane są wieloma bodźcami, warto na chwilę się zatrzymać. W dobie internetu, zaawansowanych technologii, ciągłego rozwoju robotyki, a także mediów społecznościowych, uwaga dziecka jest niesamowicie rozproszona. Wiele maluchów ma poważne problemy z koncentracją i skupieniem się na jednej czynności. Świecące, grające i ruszające się zabawki są bardzo atrakcyjne, ale równocześnie bywają przytłaczające. Naszą nową propozycją są zabawki drewniane Grimm's, które nie tylko pobudzają kreatywność dzieci, ale i rodziców! Designerskie produkty Grimm's łączą w sobie prostotę, wielofunkcyjność i wysoką jakość. Są to unikalne zabawki z wyższej półki, które zaskakują wykonaniem, kolorystyką i zastosowaniem.

Wszystkie zabawki Grimm's zostały zaprojektowane w oparciu o filozofię Montessori. Jest to metoda wychowawcza, stosowana w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, opracowana przez włoską lekarkę Marię Montessori. System Montessori wspiera prawidłowy, wszechstronny, wielopłaszczyznowy rozwój dziecka, w tym rozwój zdolności społecznych, rozwój emocjonalny, koordynację fizyczną, umiejętności poznawcze. Zapewnia także radość uczenia się oraz czerpanie przyjemności z samego procesu nabywania wiedzy. Edukacja w oparciu o metodę Montessori kształtuje w dziecku poczucie własnej wartości. Nieocenioną rolę w tym modelu spełnia nauczyciel (wychowawca) czy opiekun, który udziela dziecku niezbędnego wsparcia. Jest przewodnikiem i mentorem w procesie kształcenia. Zabawki Grimm's traktowane są jako pomoce naukowe, które wspierają rozwój malucha podczas zabawy. Zadaniem rodzica, dziadków czy starszego rodzeństwa jest zaprezentowanie możliwości drewnianych układanek i "przetarcie szlaków" kreatywnej zabawy z klockami, puzzlami i układankami Grimm's.

Zabawki Grimm's są w stu procentach ekologiczne. Produkowane są w Niemczech, a drewniany surowiec, wykorzystywany do ich wytworzenia, pochodzi z europejskich lasów, zarządzanych w sposób zrównoważony, co poświadczone jest certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council) oraz pieczęcią Made by Nature. W produkcji wykorzystuje się głównie drewno olchowe, lipowe, bukowe i klonowe. Co ciekawe, zabawki produkowane są tylko z jednego kawałka drewna, co skutecznie zmniejsza ilość niepożądanych odpadów, a tym samym wpływa na ochronę środowiska. Drewniane zabawki są lekkie i powleczone barwnikami pochodzenia naturalnego. Zauważalna struktura drewna, sęki czy typowe znamiona tylko potwierdzają naturalne pochodzenie zabawek, które są w pełni bezpieczne dla dzieci.

W ofercie Grimm's znajdziemy głównie drewniane układanki, równoważnie, klocki, puzzle, mozaiki czy wieże. Zabawa jest nietypowa, bo ograniczona wyłącznie wyobraźnią dziecka. Z klocków i innych drewnianych elementów zbudujemy dosłownie wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy: zamki, zagrody dla zwierzątek, garaże dla samochodów, tunele, wysokie wieże i wiele innych. Zabawki Grimm's podzielone są na trzy serie kolorystyczne: tęczową (bajeczne, intensywne barwy), pastelową i monochromatyczną (naturalne odcienie drewna oraz czerń i biel). Marka Grimm's to doświadczony producent zabawek z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Sztandarowym produktem marki jest Tęcza z 12 elementów, która została uhonorowana prestiżowym tytułem Zabawki Roku, przyznawanym przez portal Zabawkowicz.pl.