Kategorie

Grimm's - Drewniana tęcza do układania 10 el. - 10705

Grimm's - Drewniana tęcza do układania 10 el. - 10705
Grimm's - Drewniana tęcza do układania 10 el. - 10705 Grimm's - Drewniana tęcza do układania 10 el. - 10705
Marka: Grimm's
Kod produktu: 10705
Kod EAN: 4048565107051
• Dostępny
Cena: 289.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Grimm's - Drewniana tęcza do układania 10 el. - 10705

 

Drewniana układanka w formie tęczy to jedna z najbardziej znanych zabawek marki Grimm’s. Tęczowa, bajecznie kolorowa układanka składa się z 10 łukowatych elementów, stworzonych z jednego kawałka drewna, co znacznie zmniejsza ilość odpadów w procesie produkcji. Drewniane elementy mają niepowtarzalną strukturę, widoczne sęki i znamiona typowe dla tego materiału, co podkreśla ich naturalne pochodzenie. Niemniej jednak, zabawka została poddana dokładnej obróbce, dzięki której jest wygładzona i pozbawiona drzazg oraz wystających nierówności, które mogłyby skaleczyć delikatną skórę malucha.

Tęczowe elementy można układać jeden na drugim w dowolnej konfiguracji lub obok siebie. Jedynym ograniczeniem zabawy jest tak naprawdę pomysłowość malucha. Zabawka niesamowicie inspiruje i działa na wyobraźnię, a niebanalne rozwiązania same przychodzą do głowy. Z drewnianych łuków zbudujemy np. tunele dla lokomotyw i pojazdów, mostki, garaże dla samochodzików, zagrody dla zwierzątek, budynki i wiele, wiele innych. Zestaw można połączyć z innymi drewnianymi elementami, by stworzyć więcej możliwości kreatywnej zabawy. Dołącz do tęczowego, inspirującego świata Grimm’s! Ułożona tęcza może także pełnić rolę pięknej, oryginalnej ozdoby do pokoju. To zabawka, która Cię oczaruje!

 Wymiary tęczy: 29cm x 15,5cm x 7cm

  • Producent: Grimm's
  • Numer katalogowy: 10705
  • Seria: Tęczowa
  • Sugerowany wiek dziecka: 1+
  • Wymiary opakowania:  29cm x 15,5cm x 7cm

W świecie, w którym w każdej minucie nasze zmysły atakowane są wieloma bodźcami, warto na chwilę się zatrzymać. W dobie internetu, zaawansowanych technologii, ciągłego rozwoju robotyki, a także mediów społecznościowych, uwaga dziecka jest niesamowicie rozproszona. Wiele maluchów ma poważne problemy z koncentracją i skupieniem się na jednej czynności. Świecące, grające i ruszające się zabawki są bardzo atrakcyjne, ale równocześnie bywają przytłaczające. Naszą nową propozycją są zabawki drewniane Grimm's, które nie tylko pobudzają kreatywność dzieci, ale i rodziców! Designerskie produkty Grimm's łączą w sobie prostotę, wielofunkcyjność i wysoką jakość. Są to unikalne zabawki z wyższej półki, które zaskakują wykonaniem, kolorystyką i zastosowaniem.

Wszystkie zabawki Grimm's zostały zaprojektowane w oparciu o filozofię Montessori. Jest to metoda wychowawcza, stosowana w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, opracowana przez włoską lekarkę Marię Montessori. System Montessori wspiera prawidłowy, wszechstronny, wielopłaszczyznowy rozwój dziecka, w tym rozwój zdolności społecznych, rozwój emocjonalny, koordynację fizyczną, umiejętności poznawcze. Zapewnia także radość uczenia się oraz czerpanie przyjemności z samego procesu nabywania wiedzy. Edukacja w oparciu o metodę Montessori kształtuje w dziecku poczucie własnej wartości. Nieocenioną rolę w tym modelu spełnia nauczyciel (wychowawca) czy opiekun, który udziela dziecku niezbędnego wsparcia. Jest przewodnikiem i mentorem w procesie kształcenia. Zabawki Grimm's traktowane są jako pomoce naukowe, które wspierają rozwój malucha podczas zabawy. Zadaniem rodzica, dziadków czy starszego rodzeństwa jest zaprezentowanie możliwości drewnianych układanek i "przetarcie szlaków" kreatywnej zabawy z klockami, puzzlami i układankami Grimm's.

Zabawki Grimm's są w stu procentach ekologiczne. Produkowane są w Niemczech, a drewniany surowiec, wykorzystywany do ich wytworzenia, pochodzi z europejskich lasów, zarządzanych w sposób zrównoważony, co poświadczone jest certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council) oraz pieczęcią Made by Nature. W produkcji wykorzystuje się głównie drewno olchowe, lipowe, bukowe i klonowe. Co ciekawe, zabawki produkowane są tylko z jednego kawałka drewna, co skutecznie zmniejsza ilość niepożądanych odpadów, a tym samym wpływa na ochronę środowiska. Drewniane zabawki są lekkie i powleczone barwnikami pochodzenia naturalnego. Zauważalna struktura drewna, sęki czy typowe znamiona tylko potwierdzają naturalne pochodzenie zabawek, które są w pełni bezpieczne dla dzieci.

W ofercie Grimm's znajdziemy głównie drewniane układanki, równoważnie, klocki, puzzle, mozaiki czy wieże. Zabawa jest nietypowa, bo ograniczona wyłącznie wyobraźnią dziecka. Z klocków i innych drewnianych elementów zbudujemy dosłownie wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy: zamki, zagrody dla zwierzątek, garaże dla samochodów, tunele, wysokie wieże i wiele innych. Zabawki Grimm's podzielone są na trzy serie kolorystyczne: tęczową (bajeczne, intensywne barwy), pastelową i monochromatyczną (naturalne odcienie drewna oraz czerń i biel). Marka Grimm's to doświadczony producent zabawek z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Sztandarowym produktem marki jest Tęcza z 12 elementów, która została uhonorowana prestiżowym tytułem Zabawki Roku, przyznawanym przez portal Zabawkowicz.pl.