Kategorie

Fortnite - Figurka z akcesoriami - Teknique FNT0015

Fortnite - Figurka z akcesoriami - Teknique FNT0015
Fortnite - Figurka z akcesoriami - Teknique FNT0015
Kod produktu: FNT0015
Kod EAN: 191726006190
• Dostępny
Cena: 64.99 PLN 30.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Fortnite - Figurka z akcesoriami - Teknique FNT0015

Teknique to jedna z postaci, w którą możemy wcielić się podczas gry w Fortnite. Dziewczyna ubiera się „na luzie” – w spodnie, krótką kurtkę, czapkę z daszkiem i sportowe buty. Plastikowa figurka na licencji Epic Games została wyposażona w kilka punktów artykulacji, dzięki którym możemy ustawić ją w różnych pozycjach, odgrywając epickie sceny z gry komputerowej. Do zestawu dołączono akcesoria – fragment zdewastowanego płotu i wałek na kiju pobrudzony kolorową farba. Figurka jest idealnie odwzorowana w stosunku do wirtualnej postaci. Młodszym fanom Fortnite może służyć jako zabawka, a starszym – jako fantastyczny eksponat do kolekcji.

Wysokość figurki: ok. 10cm

  • Producent: Jazwares
  • Seria: Fortnite
  • Numer katalogowy: FNT0015
  • Wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 24cm x 15cm x 5cm

Fortnite to wieloosobowa gra komputerowa stworzona przez Epic Games, która odniosła sukces porównywalny z popularnym Minecraftem czy World od Warcraft. Darmowa gra (z systemem mikropłatności) z trybem rozgrywki Battle Royal określana jest przez specjalistów i sympatyków jako fenomen, a liczba graczy wciąż rośnie. W czerwcu 2018 roku Epic Games ogłosiła, że Fortnite osiągnęło pułap 125 milionów graczy w mniej niż rok! Już kilka miesięcy później liczba kont zarejestrowanych na wszystkich platformach wzrosła do 200 milionów. To sukces na ogromną skalę, którego nie przewidzieli nawet twórcy gry! W ubiegłym roku Fortnite otrzymał tytuł dla „najlepiej rozwijającej się gry” oraz „najlepszej gry multiplayer”.

Fortnite Battle Royal to gra z trybem multiplayer. Gracze „wskakują” do wielkiej bitwy, która toczy się na rozległej, skomplikowanej mapie. Możemy grać samodzielnie lub w grupie (2-4 osób). Naszym zadaniem jest eliminowanie lub unikanie przeciwników. Zwycięża osoba, która przetrwa wszystkie ataki i przygody, i pokona wszystkich przeciwników (lub zaczeka aż przeciwnicy wykończą się nawzajem). Ukrywanie się nie gwarantuje jednak sukcesu. W miarę gdy ubywa przeciwników gra zmniejsza naszą „bezpieczną strefę”, zmuszając do interakcji z innymi graczami na mapie. Co więcej, gracze Fortnite muszą poruszać się po mapie w poszukiwaniu broni i niezbędnych przedmiotów. Co więcej, istnieje możliwość pozyskiwania surowców ze zniszczonych przedmiotów i wykorzystanie ich do wytworzenia nowych materiałów.

A wszystko przez kataklizm, który nadciągnął bez ostrzeżenia i dosłownie „zmiótł” z powierzchni Ziemi 98% mieszkańców. W chwilę później pojawiły się hordy potworów. Ci, którzy przetrwali, muszą budować forty i schronienia, szukać pożywienia, konstruować broń i przedmioty codziennego użytku wykorzystując to, co pod osłoną nocy uda im się znaleźć.

W sprzedaży dostępne są już zabawki, figurki i akcesoria tworzone na licencji Fortnite przez markę Jazwares. Zbierz wszystkie postaci z gry, by stworzyć niesamowitą kolekcję lub odgrywać sceny, których byliśmy świadkami lub uczestnikami w wirtualnym świecie Battle Royal. Do każdej figurki z serii dołączono tematyczne akcesoria – broń i przedmioty.