Kategorie

Fisher Price Y6588 Przyrząd Gimnastyczny Rośnij ze Mną

Fisher Price Y6588 Przyrząd Gimnastyczny Rośnij ze Mną
Fisher Price Y6588 Przyrząd Gimnastyczny Rośnij ze Mną Fisher Price Y6588 Przyrząd Gimnastyczny Rośnij ze Mną Fisher Price Y6588 Przyrząd Gimnastyczny Rośnij ze Mną
Marka: Fisher Price
Kod produktu: Y6588
Kod EAN: 746775234584
• Niedostępny
Cena: 159.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Przyrząd Gimnastyczny Rośnij ze Mną - Fisher Price Y6588

Znakomityy przyrząd gimnastyczny dla najmłodszych. Dzieciak może bawić się nim na 3 różne sposoby, w zależności od kolejnych stopni rozwoju dziecka: na leżąco, na siedząco i stojąco. Zabawka rozwija zmysły dziecka, zachęca Malucha do ruchu i poruszania się, a także pozwala bobasowi zaspokoić potrzebę ciekawości i odkrywania.

Przyrząd gimnastyczny zawiera:
-  3 zabawki wiszące
-  3 migające klawisze pianinka
-  kręcącą się kulę

Stolik posiada 2 tryby: dźwięki aktywowane przez dziecko lub długie granie.

Podczas pierwszego etapu, dziecko leży pod przyrządem gimnastycznym, potrąca trzy wiszące zabawki i jest nagradzace melodyjkami i kolorowymi światełkami. W miarę jak dziecko rośnie przyrząd gimnastyczny dostosowuje się do etapu rozwoju dziecka. Wesołe zwierzątka zachęcają dziecko do podciągania oraz do stawania. Wiszące zabawki można zdjąć, a dwie z nich dopasować do odpowiednich wgłębień w panelu, przez co dziecko może rozwijać umiejętności motoryczne.

Można dostosować panel do wieku i umiejętności dziecka!
Stoliczek rośnie razem z dzieckiem!

  • Wiek: 0+
  • Producent: Fisher-Price
  • Wymiary opakowania: 55 cm x 40 cm x 11 cm
  • Zabawka wymaga 3 baterii alkalicznych typu AA (LR6) 1,5 V

Firmę Fisher Price stworzyli wspólnymi siłami Irving Price I Helen Schelle w 1930 roku. Wiele osób nie wierzyło w ich sukces ze względu na początek wielkiego kryzysu. Jednak zabawki Fisher Price zyskały renomę ze względu na swoją oryginalność, zjawiskowość i niepowtarzalny styl. Siedziba firmy mieści się w miasteczku East Auroraw w hrabstwie Erie, w stanie Nowy Jork. Fisher Price jest jednym z wiodących producentów wyposażenia i zabawek dla niemowląt oraz przedszkolaków. Przedsiębiorstwo dba o to, aby jego produkty zapewniały wartościową zabawę, były pomysłowe i solidnie wykonane, a także by zapewniały dobry stosunek wartości użytkowej do ceny. Obecnie właścicielem Fisher Price'a jest firma Mattel, która jest aktualnie największym producentem zabawek na świecie, ale też prowadzi działalność charytatywną. Firma ciągle poszerza swoją działalność, obecnie działa w 145 krajach i wytwarza zabawki w ponad 37 różnych językach.

Tagi: fisher price,