Kategorie
Playmobil 5388 History - Egipscy wojownicy z wyrzutnią
42.00 PLN
(34.15 PLN netto)
33.00 PLN
(26.83 PLN netto)
Playmobil Special PLUS 5377 DJ "Z"
16.00 PLN
(13.01 PLN netto)
13.00 PLN
(10.57 PLN netto)
Playmobil Special PLUS 5374 Rzeźbiarka z lodową rzeźbą
16.00 PLN
(13.01 PLN netto)
13.00 PLN
(10.57 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Fisher Price Shimmer i Shine FLV03 Lalka do stylizacji - Shimmer

Fisher Price Shimmer i Shine FLV03 Lalka do stylizacji - Shimmer
Fisher Price Shimmer i Shine FLV03 Lalka do stylizacji - Shimmer Fisher Price Shimmer i Shine FLV03 Lalka do stylizacji - Shimmer
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FLV03
Kod EAN: 887961565744
• Niedostępny
Cena: 99.00 PLN (80.49 PLN netto)

Fisher Price Shimmer i Shine FLV03 Lalka do stylizacji - Shimmer 

Uwielbiasz modne stylizacje? Lubisz czesać włosy i nie boisz się wyzwań? Teraz możesz wypróbować swoje pomysły na ulubionej bohaterce bajkowej – Shimmer! Dżin z długimi, różowymi włosami tylko czeka, by pomóc jej wystroić się na ważną okazję. Duża głowa lalki ma miękkie, łatwe do czesania i układania włosy. Możesz spróbować je zakręcić, lekko podtapirować lub zapleść warkoczyki. Wszystkie chwyty dozwolone. Gdy już zdecydujesz się na jedną z fryzur, możesz także pomyśleć o dodatkowych ozdobach – kolorowych pasemkach, kwiatkach, diamencikach czy różowych serduszkach. W zestawie znajduje się także zestaw błyszczących naklejek i różowa szczotka do gęstych włosów Shimmer.

Shimmer to jedna z głównych bohaterek popularnego serialu animowanego Shimmer i Shine, który miał swoją polską premierę na w 2015 roku na kanale Nickelodeon.  Jej siostrą jest Shine. Dziewczyny posiadają magiczną moc – co dzień mogą spełnić trzy życzenia, choć wcale nie jest to takie proste! Codziennie przeżywają fantastyczne przygody, razem ze swoją ludzką przyjaciółką – złotowłosą Leah oraz zwierzakami – małpką Talą i tygryskiem Nahal.

Każda mała fanka serialu będzie zachwycona zestawem do stylizacji ze swoją ulubioną bohaterką! 

  • Producent: Fisher-Price
  • Numer katalogowy: FLV03
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 33cm x 25,5cm x 11cm
  • Wymiary lalki: 30cm wysokości
  • Wysokość lalki (głowy): ok 20cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość. Produkty, przeznaczone dla starszych dzieci często są tworzone w oparciu o kinowe hity lub popularne seriale animowane - są to zestawy figurek, maskotek lub akcesoriów, niezbędne do zabawy i odgrywania ulubionych scen z bajek.