Kategorie
DC Super Hero Girls Bohaterki Supergirl DWH57
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Mattel AmiGami CJV26 DUŻA FIGURKA SŁOŃ I FLAMASTRY
76.00 PLN
(61.79 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Mattel Planes Samoloty Disney - figurka KOWADŁO Leadbottom X9459
40.00 PLN
(32.52 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Fisher Price Shimmer i Shine DYV96 Lalka podstawowa - Layla

Fisher Price Shimmer i Shine DYV96 Lalka podstawowa - Layla
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DYV96
• Dostępny
Cena: 62.00 PLN (50.41 PLN netto)
Ilość:  

Fisher Price Shimmer i Shine DYV96 Lalka podstawowa - Layla

Layla to lodowy dżin, który został znaleziony przez Shimmer i Shine. Layla mieszkała w butelce. Jej włosy są jasnofioletowe i wyglądają jak gdyby były pokryte warstwą lodu. Jasnoniebieska sukienka jest długa do ziemi i ozdobiona kolorowym deseniem. Głowa dżina przepasana jest magiczną opaską z błyszczącym kamieniem. Jej długie włosy są mięciutkie i można je czesać dołączonym do zestawu złotym grzebykiem

Shine to jedna z głównych bohaterek popularnego serialu animowanego Shimmer i Shine, który miał swoją polską premierę na w 2015 roku na kanale Nickelodeon.  Jej siostrą jest Shimmer. Dziewczyny posiadają magiczną moc – co dzień mogą spełnić trzy życzenia, choć wcale nie jest to takie proste! Codziennie przeżywają fantastyczne przygody, razem ze swoją ludzką przyjaciółką – złotowłosą Leah oraz zwierzakami – małpką Talą i tygryskiem Nahal. 

  • Producent: Fisher-Price
  • Numer katalogowy: DYV96
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 20 cm x 17 cm x 11 cm
  • Wymiary lalki: 15cm wysokości

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość. Produkty, przeznaczone dla starszych dzieci często są tworzone w oparciu o kinowe hity lub popularne seriale animowane - są to zestawy figurek, maskotek lub akcesoriów, niezbędne do zabawy i odgrywania ulubionych scen z bajek.