Kategorie
Monster High DYN97 Lalka Śpiewająca Straszygwiazda
99.00 PLN
(80.49 PLN netto)
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
HASBRO MARVEL SUPER HERO MASHERS A-BOMB B0874
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
MARVEL SUPER HERO MASHERS HOBGOBLIN GOBLIN B0873
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Fisher Price Shimmer i Shine DTK68 Lalka Magiczna Syrenka - Shine

Fisher Price Shimmer i Shine DTK68 Lalka Magiczna Syrenka - Shine
Fisher Price Shimmer i Shine DTK68 Lalka Magiczna Syrenka - Shine
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DTK68
• Dostępny
Cena: 65.00 PLN (52.85 PLN netto)
Ilość:  

Fisher Price Shine i Shimmer DTK68 Lalka Magiczna Syrenka - Shine

Shimmer i Shine to siostry, które posiadają magiczną moc! Każdego dnia spełniają życzenia i mieszkają w czarodziejskiej lampie. Czy spełnią także Twoje życzenie? A gdyby tak mogły zamienić się w syrenki z długimi, błyszczącymi ogonami? To bardzo proste! Shine może teraz kąpać się razem z Tobą, a na tym nie koniec czarów! Długie, gęste włosy lalki zmieniają kolor pod wpływem ciepłej wody. Zanurz je w niej, a na miejscu fioletowych pasemek pojawią się granatowe refleksy. Po kąpieli możesz uczesać swoją nową przyjaciółkę. W zestawie znajduje się także fioletowy delfinek – plastikowa foremka. 

Shine to jedna z głównych bohaterek popularnego serialu animowanego Shimmer i Shine, który miał swoją polską premierę na w 2015 roku na kanale Nickelodeon.  Jej siostrą jest Shimmer. Dziewczyny posiadają magiczną moc – co dzień mogą spełnić trzy życzenia, choć wcale nie jest to takie proste! Codziennie przeżywają fantastyczne przygody, razem ze swoją ludzką przyjaciółką – złotowłosą Leah oraz zwierzakami – małpką Talą i tygryskiem Nahal.

Uwaga! Lalka nie stoi samodzielnie. 

  • Producent: Fisher-Price
  • Numer katalogowy: DTK68
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 30cm x 19cm x 7cm
  • Wymiary lalki: 30cm wysokości

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość. Produkty, przeznaczone dla starszych dzieci często są tworzone w oparciu o kinowe hity lub popularne seriale animowane - są to zestawy figurek, maskotek lub akcesoriów, niezbędne do zabawy i odgrywania ulubionych scen z bajek.