Kategorie
Mattel AmiGami  BLV48 TUKAN I DOMEK
76.00 PLN
(61.79 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Dumel Discovery Light 2085 Lampka Pochodnia w Moim Domu
62.00 PLN
(50.41 PLN netto)
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
Mattel Planes Samoloty Disney - figurka KOWADŁO Leadbottom X9459
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
19.00 PLN
(15.45 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Fisher Price Shimmer i Shine DTK68 Lalka Magiczna Syrenka - Shine

Fisher Price Shimmer i Shine DTK68 Lalka Magiczna Syrenka - Shine
Fisher Price Shimmer i Shine DTK68 Lalka Magiczna Syrenka - Shine
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DTK68
• Niedostępny
Cena: 65.00 PLN (52.85 PLN netto)

Fisher Price Shine i Shimmer DTK68 Lalka Magiczna Syrenka - Shine

Shimmer i Shine to siostry, które posiadają magiczną moc! Każdego dnia spełniają życzenia i mieszkają w czarodziejskiej lampie. Czy spełnią także Twoje życzenie? A gdyby tak mogły zamienić się w syrenki z długimi, błyszczącymi ogonami? To bardzo proste! Shine może teraz kąpać się razem z Tobą, a na tym nie koniec czarów! Długie, gęste włosy lalki zmieniają kolor pod wpływem ciepłej wody. Zanurz je w niej, a na miejscu fioletowych pasemek pojawią się granatowe refleksy. Po kąpieli możesz uczesać swoją nową przyjaciółkę. W zestawie znajduje się także fioletowy delfinek – plastikowa foremka. 

Shine to jedna z głównych bohaterek popularnego serialu animowanego Shimmer i Shine, który miał swoją polską premierę na w 2015 roku na kanale Nickelodeon.  Jej siostrą jest Shimmer. Dziewczyny posiadają magiczną moc – co dzień mogą spełnić trzy życzenia, choć wcale nie jest to takie proste! Codziennie przeżywają fantastyczne przygody, razem ze swoją ludzką przyjaciółką – złotowłosą Leah oraz zwierzakami – małpką Talą i tygryskiem Nahal.

Uwaga! Lalka nie stoi samodzielnie. 

  • Producent: Fisher-Price
  • Numer katalogowy: DTK68
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 30cm x 19cm x 7cm
  • Wymiary lalki: 30cm wysokości

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość. Produkty, przeznaczone dla starszych dzieci często są tworzone w oparciu o kinowe hity lub popularne seriale animowane - są to zestawy figurek, maskotek lub akcesoriów, niezbędne do zabawy i odgrywania ulubionych scen z bajek.