Kategorie
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster Ucieczka ze złomowiska FBK08
219.00 PLN
(178.05 PLN netto)
159.00 PLN
(129.27 PLN netto)
Hot Wheels Autonakręciaki Duża wyścigówka czerwona DPB65
110.00 PLN
(89.43 PLN netto)
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
3Doodler 2109 Magiczny pisak 3D - Zestaw startowy
229.00 PLN
(186.18 PLN netto)
202.00 PLN
(164.23 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Fisher Price Shimmer i Shine DTK65 Lalka Magiczna Syrenka - Shimmer

Fisher Price Shimmer i Shine DTK65 Lalka Magiczna Syrenka - Shimmer
Fisher Price Shimmer i Shine DTK65 Lalka Magiczna Syrenka - Shimmer
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DTK65
• Dostępny
Cena: 65.00 PLN (52.85 PLN netto)
Ilość:  

Fisher Price Shine i Shimmer DTK65 Lalka Magiczna Syrenka - Shimmer

Shimmer to wyjątkowa dziewczynka! Posiada magiczną moc – może spełnić trzy życzenia dziennie i mieszka w czarodziejskiej lampie! A gdyby tak mogła zamienić siebie w syrenkę? Nic prostszego! Pstryknij palcami, a Shimmer wyrośnie błyszczący, kolorowy, rybi ogon! Dzięki temu możecie razem wziąć kąpiel. Ale to nie koniec czarów! Długie, gęste włosy lalki zmieniają kolor pod wpływem ciepłej wody. Zanurz je w niej, a na miejscu fioletowych pasemek pojawią się jasnoróżowe refleksy. Po kąpieli możesz uczesać swoją nową przyjaciółkę. W zestawie znajduje się także różowy konik morski – plastikowa foremka.

Shimmer to jedna z głównych bohaterek popularnego serialu animowanego Shimmer i Shine, który miał swoją polską premierę na w 2015 roku na kanale Nickelodeon.  Jej siostrą jest Shine. Dziewczyny posiadają magiczną moc – co dzień mogą spełnić trzy życzenia, choć wcale nie jest to takie proste! Codziennie przeżywają fantastyczne przygody, razem ze swoją ludzką przyjaciółką – złotowłosą Leah oraz zwierzakami – małpką Talą i tygryskiem Nahal.

Uwaga! Lalka nie stoi samodzielnie. 

  • Producent: Fisher-Price
  • Numer katalogowy: DTK65
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 30cm x 19cm x 7cm
  • Wymiary lalki: 30cm wysokości

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość. Produkty, przeznaczone dla starszych dzieci często są tworzone w oparciu o kinowe hity lub popularne seriale animowane - są to zestawy figurek, maskotek lub akcesoriów, niezbędne do zabawy i odgrywania ulubionych scen z bajek.