Kategorie
Mattel CBN11 Planes 2 Samoloty PULASKI
69.00 PLN
(56.10 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Monster High DYN97 Lalka Śpiewająca Straszygwiazda
99.00 PLN
(80.49 PLN netto)
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
Lalka Barbie DTW09 Ken w świecie gier
64.00 PLN
(52.03 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Fisher Price Shimmer i Shine DRC93 Lalka - Księżniczka Samira

Fisher Price Shimmer i Shine DRC93 Lalka - Księżniczka Samira
Fisher Price Shimmer i Shine DRC93 Lalka - Księżniczka Samira
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DRC93
• Dostępny
Cena: 89.00 PLN (72.36 PLN netto)
Ilość:  

Fisher Price Shimmer i Shine DRC93 Lalka - Księżniczka Samira

Piękna i dobra księżniczka Samira to najpotężniejszy dżin w całej magicznej krainie! Jest nauczycielką Shimmer i Shine i zawsze wspiera nasze bohaterki, gdy te potrzebują pomocy. Długie włosy laleczki są miękkie w dotyku i można je do woli czesać za pomocą dołączonego grzebyka. Dwukolorowe pasemka księżniczki – niebieskie i fioletowe – doskonale dopełniają jej ozdabianego stroju. Na głowie bohaterka ma przepaskę ze świecącymi kamieniami. 

Księżniczka Samira to jedna z głównych bohaterek popularnego serialu animowanego Shimmer i Shine, który miał swoją polską premierę na w 2015 roku na kanale Nickelodeon.  Jej nauczycielką Shimmer i Shine. Dziewczyny posiadają magiczną moc – co dzień mogą spełnić trzy życzenia, choć wcale nie jest to takie proste! Codziennie przeżywają fantastyczne przygody, razem ze swoją ludzką przyjaciółką – złotowłosą Leah oraz zwierzakami – małpką Talą i tygryskiem Nahal. 

  • Producent: Fisher-Price
  • Numer katalogowy: DRC93
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 20 cm x 17 cm x 11 cm
  • Wymiary lalki: 15cm wysokości

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość. Produkty, przeznaczone dla starszych dzieci często są tworzone w oparciu o kinowe hity lub popularne seriale animowane - są to zestawy figurek, maskotek lub akcesoriów, niezbędne do zabawy i odgrywania ulubionych scen z bajek.