Kategorie
Dumel DigiChicks śpiewające kurczaki
35.00 PLN
(28.46 PLN netto)
19.00 PLN
(15.45 PLN netto)
Hot Wheels FTF68 Mega ciężarówka - transporter
129.00 PLN
(104.88 PLN netto)
92.00 PLN
(74.80 PLN netto)
Cars Auta Zmieniające Kolor Wingo DHF50
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Fisher Price Shimmer i Shine DRC92 Lalka podstawowa - Dżin Leah

Fisher Price Shimmer i Shine DRC92 Lalka podstawowa - Dżin Leah
Fisher Price Shimmer i Shine DRC92 Lalka podstawowa - Dżin Leah
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DRC92
• Niedostępny
Cena: 69.00 PLN (56.10 PLN netto)

Fisher Price Shimmer i Shine DRC92 Lalka podstawowa - Dżin Leah

Leah stała się dżinem, tak jak jej przyjaciółki Shimmer i Shine. Teraz jej długie, jasne włosy spięte są w koński ogon na czubku głowy, a czoło ozdabia opaska ze świecącą gwiazdką. Ubrana jest w charakterystyczny dla dżina strój – szerokie, różowe spodnie. Na szyi zawiesiła naszyjnik w kształcie magicznej lampy (flakonika perfum). Jej miękkie włosy można czesać do woli dołączonym do zestawu, żółtym grzebykiem. Lalka ma około 15 cm wysokości i doskonale uzupełni Twoją kolekcję inspirowaną serialem animowanym Shimmer i Shine. 

Leah to jedna z głównych bohaterek popularnego serialu animowanego Shimmer i Shine, który miał swoją polską premierę na w 2015 roku na kanale Nickelodeon.  Shimmer i Shine to dziewczyny, które posiadają magiczną moc – co dzień mogą spełnić trzy życzenia, choć wcale nie jest to takie proste! Codziennie przeżywają fantastyczne przygody, razem ze swoją ludzką przyjaciółką – złotowłosą Leah oraz zwierzakami – małpką Talą i tygryskiem Nahal. 

  • Producent: Fisher-Price
  • Numer katalogowy: DRC92
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 20 cm x 17 cm x 11 cm
  • Wymiary lalki: 15cm wysokości

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość. Produkty, przeznaczone dla starszych dzieci często są tworzone w oparciu o kinowe hity lub popularne seriale animowane - są to zestawy figurek, maskotek lub akcesoriów, niezbędne do zabawy i odgrywania ulubionych scen z bajek.