Kategorie

Fisher Price - Książeczka Liczymy zwierzątka - Zabawka interaktywna GFP31

Fisher Price - Książeczka Liczymy zwierzątka - Zabawka interaktywna GFP31
Fisher Price - Książeczka Liczymy zwierzątka - Zabawka interaktywna GFP31 Fisher Price - Książeczka Liczymy zwierzątka - Zabawka interaktywna GFP31
Marka: Fisher Price
Kod produktu: GFP31
Kod EAN: 887961767353
• Dostępny
Cena: 42.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Fisher Price - Książeczka Liczymy zwierzątka - Zabawka interaktywna GFP31

 

Książeczka Liczymy zwierzątka to zabawka, która mówi, śpiewa i uczy! Treści edukacyjne zabawki dostosowane są do poziomu rozwoju dziecka między 6 a 36 miesiącem życia. Plastikowe karty książeczki są ilustrowane. Na pierwszej stronie znajdziemy jedną krówkę, na drugiej – dwie kaczuszki, na trzeciej – 3 świnki, a na ostatniej – 4 owieczki. Zabawka jest wyposażona w interaktywny przycisk w kształcie słoneczka, który uruchamia wypowiedzi, piosenki i melodie, zachęcając malucha do nauki liczenia i cyferek oraz poznawania nowych słów i odgłosów zwierząt. Książeczka jest wyposażona w wygodny uchwyt, który ułatwia jej przenoszenie i trzymanie w małych rączkach.

Wymiary książeczki: 15cm x 14cm x 3,5cm

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: GFP31
  • Wiek dziecka: 6m-36m
  • Wymiary opakowania: 20cm x 17cm x 5cm

Firmę Fisher Price stworzyli wspólnymi siłami Irving Price I Helen Schelle w 1930 roku. Wiele osób nie wierzyło w ich sukces ze względu na początek wielkiego kryzysu. Jednak zabawki Fisher Price zyskały renomę ze względu na swoją oryginalność, zjawiskowość i niepowtarzalny styl. Siedziba firmy mieści się w miasteczku East Auroraw w hrabstwie Erie, w stanie Nowy Jork. Fisher Price jest jednym z wiodących producentów wyposażenia i zabawek dla niemowląt oraz przedszkolaków. Przedsiębiorstwo dba o to, aby jego produkty zapewniały wartościową zabawę, były pomysłowe i solidnie wykonane, a także by zapewniały dobry stosunek wartości użytkowej do ceny. Obecnie właścicielem Fisher Price’a jest firma Mattel, która jest aktualnie największym producentem zabawek na świecie, ale też prowadzi działalność charytatywną. Firma ciągle poszerza swoją działalność, obecnie działa w 145 krajach i wytwarza zabawki w ponad 37 różnych językach.