Kategorie
Tomy L62026 Dobry Dinozaur - Średnia Figurka Pterodaktyl Thunderclap
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Mega Bloks DLH85 Torba Klocków 1-2-3 Liczymy
33.00 PLN
(26.83 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
NewRay 61745 GLORIOUS MISSION WOJSKO ŻOŁNIERZYKI
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
69.00 PLN
(56.10 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Fisher Price FBK18 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Huragan

Fisher Price FBK18 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Huragan
Fisher Price FBK18 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Huragan Fisher Price FBK18 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Huragan
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FBK18
• Niedostępny
Cena: 99.00 PLN (80.49 PLN netto)

Fisher Price FBK18 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Huragan

Lokomotywa Huragan to jeden z bohaterów serialu animowanego Tomek i Przyjaciele. Wedle fabuły bajki, główny bohater – Tomek poznał Huragan podczas podróży do Mainland, gdzie znalazł się w dość trudnej sytuacji i nie mógł znaleźć drogi powrotnej do domu. Huragan wraz z lokomotywą Frankie pomogli Tomkowi i wszystko zakończyło się pomyślnie.

Twórcy animacji wykreowali Huragan na podstawie historycznej lokomotywy, która z kolei była pewnego rodzaju eksperymentem. Została wyposażona w 10 kół, co miało sprawić, że dorówna szybkością elektrycznym pojazdom.

Huragan jest pomalowany na ciemne kolory z czerwonymi akcetami. Posiada także tabliczkę z numerem. Jako produkt Fisher Price lokomotywka została wyprodukowana w serii Tomek i Przyjaciele Trackmaster. Jest napędzana na baterie. Ciągnie dwa wagony z kotłami – jeden w kolorze srebrnym, a drugi w złotym. Lokomotywy Trackmaster są duże i plastikowe, mogą poruszać się wyłącznie po odpowiednich torach. 

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FBK18
  • Seria:Trackmaster - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 35,5cm x 9cm x 5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.