Kategorie
Klocki LEGO® DC Comics Super Heroes 76055 Batman: Krokodyl zabójca
359.00 PLN
(291.87 PLN netto)
249.00 PLN
(202.44 PLN netto)
MARVEL SUPER HERO MASHERS HOBGOBLIN GOBLIN B0873
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Playmobil Family Fun 9282 Szkoła narciarska
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
46.00 PLN
(37.40 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Fisher Price FBK18 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Huragan

Fisher Price FBK18 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Huragan
Fisher Price FBK18 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Huragan Fisher Price FBK18 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Huragan
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FBK18
Kod EAN: 887961433180
• Niedostępny
Cena: 99.00 PLN (80.49 PLN netto)

Fisher Price FBK18 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Huragan

Lokomotywa Huragan to jeden z bohaterów serialu animowanego Tomek i Przyjaciele. Wedle fabuły bajki, główny bohater – Tomek poznał Huragan podczas podróży do Mainland, gdzie znalazł się w dość trudnej sytuacji i nie mógł znaleźć drogi powrotnej do domu. Huragan wraz z lokomotywą Frankie pomogli Tomkowi i wszystko zakończyło się pomyślnie.

Twórcy animacji wykreowali Huragan na podstawie historycznej lokomotywy, która z kolei była pewnego rodzaju eksperymentem. Została wyposażona w 10 kół, co miało sprawić, że dorówna szybkością elektrycznym pojazdom.

Huragan jest pomalowany na ciemne kolory z czerwonymi akcetami. Posiada także tabliczkę z numerem. Jako produkt Fisher Price lokomotywka została wyprodukowana w serii Tomek i Przyjaciele Trackmaster. Jest napędzana na baterie. Ciągnie dwa wagony z kotłami – jeden w kolorze srebrnym, a drugi w złotym. Lokomotywy Trackmaster są duże i plastikowe, mogą poruszać się wyłącznie po odpowiednich torach. 

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FBK18
  • Seria:Trackmaster - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 35,5cm x 9cm x 5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.