Kategorie
Tomy L62026 Dobry Dinozaur - Średnia Figurka Pterodaktyl Thunderclap
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Mattel BDB85 Planes 2 Samoloty Gunnar Viking
50.00 PLN
(40.65 PLN netto)
22.00 PLN
(17.89 PLN netto)
Lalka Barbie DTW00 Księżniczka z grą pamięciową
116.00 PLN
(94.31 PLN netto)
54.90 PLN
(44.63 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Fisher Price Blaze - Samochodzik die-cast DKV72 Czarny Blaze

Fisher Price Blaze - Samochodzik die-cast DKV72 Czarny Blaze
Fisher Price Blaze - Samochodzik die-cast DKV72 Czarny Blaze Fisher Price Blaze - Samochodzik die-cast DKV72 Czarny Blaze
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DKV72
• Niedostępny
Cena: 55.00 PLN (44.72 PLN netto)

Fisher Price Blaze - Samochodzik die-cast DKV72 Czarny Blaze

Czarny, matowy Blaze z ognistym wzorkiem doskonale prezentuje się na starcie. Czy również tym razem uda mu się pokonać rywali? Wyścigi monster trucków zwykle odbywają się w trudnych i niebezpiecznych warunkach, ale nasz bohater da radę! Z pochlapaną, ubłoconą karoserią zamelduje się na mecie! Cały w błocie będzie także kierowca, ponieważ pojazd ma otwarty dach i dwa siedzenia z przodu, a przednia szyba nie zabezpiecza przed deszczem i wiatrem.
 
Blaze to główny bohater serialu animowanego dla dzieci Blaze i mega maszyny. Bajka opowiada o przygodach, które przeżywa pojazd Blaze wraz ze swoimi przyjaciółmi oraz właścicielem – ośmioletnim technikiem AJ’em. Akcja serialu toczy się w Axle City – w mieście, w którym nawet zwierzęta posiadają koła!
 
Samochodzik został wykonany z użyciem techniki die-castowej, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Korpus zabawki powstał z metalu, natomiast reszta jest plastikowa. Producentem całej serii zabawek jest firma Fisher Price.
 
Zbierz wszystkie samochodziki z serii i urządzaj fantastyczne wyścigi! 
 
  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DKV72
  • Seria: Blaze
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 17,7 cm x 14 cm x 7 cm

Fisher – Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.