Kategorie

Fisher Price Blaze FHV38 Tuning i wymiana opon - Blaze

Fisher Price Blaze FHV38 Tuning i wymiana opon - Blaze
Fisher Price Blaze FHV38 Tuning i wymiana opon - Blaze Fisher Price Blaze FHV38 Tuning i wymiana opon - Blaze Fisher Price Blaze FHV38 Tuning i wymiana opon - Blaze
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FHV38
Kod EAN: 887961529463
• Niedostępny
Cena: 69.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Fisher Price Blaze FHV38 Tuning i wymiana opon - Blaze 

Blaze przygotowuje się przed ważnym wyścigiem. Poza wyczerpującym treningiem, należy jeszcze wymienić opony, sprawdzić, czy wszystko działa prawidłowo i dobrać dodatki, na przykład szare działko, przed którym ucieknie w popłochu każdy przeciwnik. Wybierzmy się zatem do warsztatu wymiany opon i zobaczmy, co możemy zrobić jeśli chodzi o tuning naszego monster trucka.

W zestawie znajduje się jeden samochodzik Blaze z odkręcanymi kołami i dodatkowymi, szarymi oponami, które mieszczą się w czerwonej skrzynce z naklejką naszego bohatera. Skrzynka jest także jednocześnie podnośnikiem samochodu z rampa. Z tyłu pojazdu doczepimy szare działko.

Blaze to główny bohater serialu animowanego dla dzieci Blaze i mega maszyny – zielony pojazd typu monster truck. Bajka opowiada o przygodach, które Blaze przeżywa ze swoimi przyjaciółmi oraz właścicielem – ośmioletnim technikiem AJ’em. Akcja serialu toczy się w Axle City – w mieście, w którym nawet zwierzęta posiadają koła.

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FHV38
  • Seria: Blaze
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 23cm x 18cm x 10,5cm

Fisher – Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.