Kategorie

Sylvanian Families 5063 Dziecko biszkoptowych królików

Sylvanian Families 5063 Dziecko biszkoptowych królików
Sylvanian Families 5063 Dziecko biszkoptowych królików Sylvanian Families 5063 Dziecko biszkoptowych królików
Marka: EPOCH
Kod produktu: 5063
Kod EAN: 5054131050637
• Niedostępny
Cena: 29.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Sylvanian Families 5063 Dziecko biszkoptowych królików 

Uroczy króliczek w biszkoptowym kolorze jest najmłodszy z całej rodziny. Ma na imię Kamil i jest dzieckiem z ogromną wyobraźnią. Często opowiada swojej rodzinie niestworzone historie. Takie jak ta o spadających gwiazdach, które zamieniają się w cukierki o różnych smakach! Dziecko króliczków ma na sobie niebieskie śpioszki z koronkowym kołnierzykiem, a popołudniami słodkie drzemie w swojej żółtej kołysce. Do zestawu dołączono dziecięcą butelkę ze smoczkiem.

Sylvanian Families to wyjątkowe, ponadczasowe zabawki od japońskiej firmy Epoch, która produkuje także gry komputerowe. Seria zabawek Sylvanian obejmuje urocze, miękkie w dotyku figurki zwierzątek, żyjących w bajkowej leśnej krainie - Sylvanii. Dla naszych bohaterów dokupimy przestronne, pomysłowe domki, budynki użytku poblicznego, samochody, mebelki i akcesoria. A wszystko to wykonane z ogromną precyzją i dbałością o detale, co fascynuje nie tylko dzieci, ale także kolekcjonerów i hobbystów. Zabawa z Sylvanian Famillies to wręcz nieograniczone możliwości, tworzenie nowych historii i przygód oraz dowolność w poszerzeniu kolekcji. Zwierzaki Sylvanian to członkowie wielkiej rodziny, którzy wiodą codzienne życie bardzo podobne do naszego, dzięki czemu nauczą dzieci norm panujących w społeczeństwie i w rodzinie. Zabawa doskonale wpłynie na wyobraźnię i kreatywność maluchów, a do leśnego świata Sylvanian będą wracać z ogromnym sentymentem. 

  • Marka: Sylvanian Families
  • Producent: Epoch
  • Numer katalogowy: 5063
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 12cm x 7,5cm x 3,5cm

Zabawki marki Sylvanian Families zadebiutowały na rynku japońskim już w 1985 roku. Sukces marki był ogromny, co zadecydowało i przedstawieniu jej na rynku światowym. Obcenie, zabawki Sylvanian Famillies trafiły już do rąk dzieci w 55 krajach na całym świecie, w liczbie 120 milionów figurek oraz 15 milionów domków.