Kategorie

Fortnite - Figurka z akcesoriami - Havoc FNT0096

Fortnite - Figurka z akcesoriami - Havoc FNT0096
Fortnite - Figurka z akcesoriami - Havoc FNT0096
Kod produktu: FNT0096
Kod EAN: 191726009016
• Niedostępny
Cena: 59.99 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Fortnite - Figurka z akcesoriami - Havoc FNT0096

Havoc to jedna z postaci, w którą wcielimy się grając w Fortnite. Ta niezwykła gra komputerowa pozwala nam rywalizować z innymi użytkownikami i poruszać się po ogromnej mapie – zniszczonym kataklizmem świecie, w którym musimy walczyć o przetrwanie. Havoc reprezentuje klasę wojskową. Nosi mundur moro, kominiarkę i czarne, masywne buciory. Ubrane ma także rękawicę i pas z amunicją. Do zestawu dołączono broń oraz fragment zdewastowanego, drewnianego ogrodzenia.

Fortnite to wieloosobowa gra komputerowa stworzona przez Epic Games, która odniosła sukces porównywalny z popularnym Minecraftem czy World od Warcraft. Darmowa gra (z systemem mikropłatności) z trybem rozgrywki Battle Royal określana jest przez specjalistów i sympatyków jako fenomen, a liczba graczy wciąż rośnie. W czerwcu 2018 roku Epic Games ogłosiła, że Fortnite osiągnęło pułap 125 milionów graczy w mniej niż rok! Już kilka miesięcy później liczba kont zarejestrowanych na wszystkich platformach wzrosła do 200 milionów. To sukces na ogromną skalę, którego nie przewidzieli nawet twórcy gry! W ubiegłym roku Fortnite otrzymał tytuł dla „najlepiej rozwijającej się gry” oraz „najlepszej gry multiplayer”.

Fortnite Battle Royal to gra z trybem multiplayer. Gracze „wskakują” do wielkiej bitwy, która toczy się na rozległej, skomplikowanej mapie. Możemy grać samodzielnie lub w grupie (2-4 osób). Naszym zadaniem jest eliminowanie lub unikanie przeciwników. Zwycięża osoba, która przetrwa wszystkie ataki i przygody, i pokona wszystkich przeciwników (lub zaczeka aż przeciwnicy wykończą się nawzajem). Ukrywanie się nie gwarantuje jednak sukcesu. W miarę gdy ubywa przeciwników gra zmniejsza naszą „bezpieczną strefę”, zmuszając do interakcji z innymi graczami na mapie. Co więcej, gracze Fortnite muszą poruszać się po mapie w poszukiwaniu broni i niezbędnych przedmiotów. Co więcej, istnieje możliwość pozyskiwania surowców ze zniszczonych przedmiotów i wykorzystanie ich do wytworzenia nowych materiałów.

  • Producent: Jazwares
  • Seria: Fortnite
  • Numer katalogowy: FNT0096
  • Wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 24cm x 15cm x 5cm