Kategorie

Dumel – Odjazdowa flota miejska – Wóz straży pożarnej – Światło i dźwięk – 68261

Dumel – Odjazdowa flota miejska – Wóz straży pożarnej – Światło i dźwięk – 68261
Dumel – Odjazdowa flota miejska – Wóz straży pożarnej – Światło i dźwięk – 68261 Dumel – Odjazdowa flota miejska – Wóz straży pożarnej – Światło i dźwięk – 68261 Dumel – Odjazdowa flota miejska – Wóz straży pożarnej – Światło i dźwięk – 68261 Dumel – Odjazdowa flota miejska – Wóz straży pożarnej – Światło i dźwięk – 68261
Marka: Dumel
Kod produktu: 68261
Kod EAN: 5050841682618
• Dostępny
Cena: 89.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Dumel – Odjazdowa flota miejska – Wóz straży pożarnej – Światło i dźwięk – 68261

Flota miejska pełna jest specjalistycznych pojazdów do zadań specjalnych. Wśród nich występują autobusy, samochody policyjne, helikoptery, śmieciarki i wiele innych maszyn, które zapoznają malucha z otaczającym nas światem i pomogą zrozumieć jego funkcjonowanie. Te wyjątkowe zabawki firmy Dumel wykonane są z plastiku, posiadają ruchome koła, a także często zaopatrzone są w moduł dźwiękowo-świetlny. Z dbałością nawet o najmniejsze detale, wspaniale odwzorowują prawdziwe pojazdy, zachowując wszystkie najbardziej charakterystyczne elementy.

Strażacy są dzielnymi i odważnymi bohaterami, którzy ratują potrzebujących z pożaru i potrafią zapanować nad nieokiełznanym żywiołem, jakim jest ogień. Wzywani są także do innych misji, jak na przykład wydostanie z uszkodzonego w wypadku samochodu, znajdujących się w nim pasażerów. Aby jednak dostać się na miejsce najszybciej jak to możliwe, potrzebują specjalistycznego wozu strażackiego, zaopatrzonego we wszelkie udogodnienia i najnowocześniejszą technologię.

Zabawkowy pojazd straży pożarnej od firmy Dumel ma ok. 25 cm długości, 15 cm wysokości i 10 cm szerokości. Posiada ruchomą drabinę, dzięki której strażacy będą mogli dostać się w znajdujące się wysoko, trudnodostępne miejsca. Naciśnij jeden z przycisków umieszczonych na dachu, aby usłyszeć realistyczne dźwięki, lub wprawić pojazd w ruch! Autko porusza się do przodu lub do tyłu. Zabawka przeznaczona jest dla maluchów powyżej 3 roku życia.

Dumel – Wóz straży pożarnej – informacje dodatkowe:

  • Producent: Dumel
  • Seria: Flota miejska
  • Wiek dziecka: 3+
  • Numer katalogowy: 68261
  • Wymiary opakowania: 32 cm x 19 cm x 13 cm
  • Zasilanie: 3x bateria 1.5V AAA/LR03 (dołączone baterie testowe)