Kategorie

Dumel Discovery 60846 Interaktywna Mapa Zwierzęta Świata

Dumel Discovery 60846 Interaktywna Mapa Zwierzęta Świata
Dumel Discovery 60846 Interaktywna Mapa Zwierzęta Świata Dumel Discovery 60846 Interaktywna Mapa Zwierzęta Świata Dumel Discovery 60846 Interaktywna Mapa Zwierzęta Świata
Marka: Dumel
Kod produktu: 60846
Kod EAN: 3760145060846
• Niedostępny
Cena: 145.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Dumel Discovery DD60846 - Interaktywna Mapa - Zwierzęta świata

Interaktywna Mapa - Zwierzęta Świata to wspaniała zabawa, dzięki której dziecko może udać się w niesamowitą podróż dookoła świata, poznając mieszkające tam zwierzęta. Dwujęzyczna mapa, zawiera informacje o 72 zwierzętach oraz gromadzi wiele różnych faktów i pytań na ich temat. Dzieci poznają odgłosy zwierząt, zasięg ich występowania, czym się żywią oraz różne zabawne fakty. Wystarczy dotknąć interesujący nas obszar, a usłyszymy niezbędne informacje i różne ciekawostki. Mały mistrz fauny może potem sprawdzić swoją wiedzę w prostym lub bardziej zaawansowanym quizie (zabawa z lektorem) lub włączyć „tryb wyzwanie”, gdzie z kolegą jako gracze A i B konkurują ze sobą, popisując się zdobytą wiedzą na temat zwierząt.

Interaktywna Mapa Zwierzęta Świata uczy dziecko koncentracji, pomaga mu ćwiczyć pamięć i rozwijać funkcje motoryczne. Zachęca i motywuje do samodzielnego uczenia się. Można ją zawiesić na ścianie lub rozłożyć na podłodze, łatwa do spakowania i lekka – może podróżować z dzieckiem gdzie tylko zechce!

  • Producent: Dumel
  • Numer katalowgoey: 60846
  • Ilość elementów: 1
  • Wiek dziecka: 6+
  • Wymiary mapy: 90 cm x 60 cm
  • Wymiary opakowania: 65 cm x 30 cm x 8 cm
  • Wymagane 3 baterie AAA (baterie testowe dołączone do opakowania)

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.

Tagi: dumel