Kategorie

Dumel Discovery 60853 Interaktywna Mapa Świata

Dumel Discovery 60853 Interaktywna Mapa Świata
Dumel Discovery 60853 Interaktywna Mapa Świata
Marka: Dumel
Kod produktu: 60853
Kod EAN: 3760145060853
• Niedostępny
Cena: 145.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Mapa Świata Interaktywna - Dumel Discovery DD60853

Interaktywna Mapa Świata to wspaniała zabawka, dzięki której dziecko może udać się w niesamowitą podróż dookoła świata. Dwujęzyczna mapa, zawiera informacje o 78 państwach oraz gromadzi około 1000 różnych faktów i pytań na temat państw świata. Wystarczy dotknąć interesujący nas obszar, a usłyszymy niezbędne informacje i różne ciekawostki. Naciśnij palcem  w oznaczone gwiazdką na mapie miejsce, a lektor w wybranym języku -  polskim lub angielskim poinformuje Cię co jest stolicą kraju, jakim językiem się w nim mówi, jaka jest flaga państwa i poda ciekawostkę związaną z tym miejscem. Mały mistrz geografii może potem sprawdzić swoją wiedzę w prostym lub bardziej zaawansowanym quizie (zabawa z lektorem) lub włączyć „tryb wyzwanie”, gdzie z kolegą może konkuruować, popisując się zdobytą wiedzą geograficzną.

Interaktywna Mapa Świata uczy dziecko koncentracji, pomaga mu ćwiczyć pamięć i rozwijać funkcje motoryczne. Zachęca i motywuje do samodzielnego uczenia się. Można ją zawiesić na ścianie lub rozłożyć na podłodze, łatwa do spakowania i lekka – może podróżować z dzieckiem gdzie tylko zechce!

  •  Ilość elementów: 1
  •  Wiek dziecka: 6+
  •  Producent: Dumel
  • Numer katalogowy: 60853
  •  Wymiary mapy: 90 cm x 60 cm
  •  Wymiary opakowania: 65 cm x 30 cm x 8 cm
  •  Wymagane 3 baterie AAA. Baterie testowe dołączone do opakowania

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.