Kategorie

Dumel Discovery 00342 Skaner Sklepowy i Akcesoria

Dumel Discovery 00342 Skaner Sklepowy i Akcesoria
Dumel Discovery 00342 Skaner Sklepowy i Akcesoria Dumel Discovery 00342 Skaner Sklepowy i Akcesoria Dumel Discovery 00342 Skaner Sklepowy i Akcesoria
Marka: Dumel
Kod produktu: 00342
• Niedostępny
Cena: 99.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Skaner Sklepowy i Akcesoria - Dumel Discovery DD00342

Skaner sklepowy to obowiązkowy element nowoczesnego sklepu. Zabawka ta zachęci dziecko do zabawy w odgrywanie ról, a przy tym posiada walory edukacyjne. Skaner posiada możliwość wyboru różnych funkcji: 1. Rozpoznawanie kolorów, rozpoznawanie cyferek, rozpoznawanie literek i produktów spożywczych. Dodatkowo po zeskanowaniu modułu skaner rozpocznie zabawę w różne gry, tj. dodawanie i odnajdywanie konkretnego produktu. Skaner uczy, także najbardziej typowych zwrotów przydatnych na zakupach.

 W skład zestawu wchodzi: skaner, 2 moduły gry oraz artykuły spożywcze z cyferkami od 1-16.

  • Ilość elementów: 17
  • Producent: Dumel
  • Wiek dziecka: + 3 lat
  • Numer katalogowy: 00342

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.