Kategorie

Dumel Discovery - Sprytny Dinuś - Zabawka interaktywna 76885

Dumel Discovery - Sprytny Dinuś - Zabawka interaktywna 76885
Dumel Discovery - Sprytny Dinuś - Zabawka interaktywna 76885 Dumel Discovery - Sprytny Dinuś - Zabawka interaktywna 76885
Marka: Dumel
Kod produktu: 76885
Kod EAN: 6944167176885
• Dostępny
Cena: 85.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Dumel Discovery - Sprytny Dinuś - Zabawka interaktywna 76885

Sprytny Dinuś to sympatyczny, wyjątkowy przyjaciel maluszka. Zielony, uśmiechnięty dinozaur ma świecące kolce na grzbiecie, ruchomą głowę i ogon oraz porusza się samodzielnie na niebieskich kołach – potrafi jeździć w różnych kierunkach, zachęcając tym samym maluszka do podążania za nim – raczkowania i stawiania pierwszych kroków.Na ciele Dinusia znajdują się trzy kolorowe przyciski w kształcie koła, trójkąta i kwadratu. Uruchamiają one zabawne dźwięki i melodie, piosenkę oraz frazy edukacyjne. Zabawka posiada regulację głośności oraz możliwość zmiany trybu zabawy z „zabawy” na „naukę” i odwrotnie.  Podczas zabawy grzbiet dinozaura świeci się. Zabawka pobudza dziecięcą wyobraźnię, rozwija zdolności motoryczne i odkrywa przed maluchem świat zależności przyczynowo-skutkowych.

Wymiary zabawki: ok. 23cm x 19cm x 14cm

Wymagane baterie: 3x 1,5V AA – w zestawie znajdują się baterie testowe, które mogą działać krócej.

  • Producent: Dumel Discovery
  • Numer katalogowy: 76885
  • Wiek dziecka: 12+
  • Wymiary opakowania: 27cm x 22cm x 18cm

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.