Kategorie

Dumel Discovery 82598 Zawieszka do wózka - osiołek Dave

Dumel Discovery 82598 Zawieszka do wózka - osiołek Dave
Dumel Discovery 82598 Zawieszka do wózka - osiołek Dave
Marka: Dumel
Kod produktu: 82598
Kod EAN: 6925783825982
• Dostępny
Cena: 34.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Dumel Discovery 82598 Zawieszka do wózka - osiołek Dave

Osiołek Dave to fantastyczna zabawka, która pobudzi zmysły malucha. Miękki pluszak może zostać zawieszony w wózku, w łóżeczku lub można go dać dziecku do rączki. Pluszak został wykonany z różnych materałów. Jedne z nich szeleszczą, inne są gładkie, a jeszcze inne są gumowe. Szeleszczące elememnty zabawki to: plecy osiołka, uszka i kolorowe kopytka. Eksplozja kolorów doskonale pobudzi wzrok malucha i zachęci go do odkrywania otaczającego świata. Do ogonka przyczepiono plastikowe zawieszki – kółko i kwadrat. Na brzuszku doczepiono kolorową grzechotkę, która wydaje dźwięki przy potrząsaniu. Ciekawość pobudzają także nóżki osiołka – kolorowe, błyszczące tasiemki oraz niebieska, gumowa chustka na szyi. 

Osiołek Dave to nie tylko zawieszka do wózka, ale także zabawka sensoryczna, która wspomaga rozwój dzieci. Dzięki różnym kolorom, kształtom i fakturom, dziecko rozwinie zmysł wzroku, dotyku i słuchu. Zabawka polecana jest dla dzieci powyżej trzeciego miesiąca życia. 

  • Producent: Dumel
  • Seria: Discovery
  • Numer katalogowy: 82598
  • Wiek dziecka: + 3 msc
  • Wymiary zawieszki: ok. 18cm wysokości

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.