Kategorie

Dumel Discovery 61645 Gra interaktywna - Froggy Party

Dumel Discovery 61645 Gra interaktywna - Froggy Party
Dumel Discovery 61645 Gra interaktywna - Froggy Party
Marka: Dumel
Kod produktu: 61645
Kod EAN: 3760145061645
• Dostępny
Cena: 109.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Dumel Discovery 61645 Gra interaktywna - Froggy Party

Froggy Party to interaktywna żabka, która prowadzi zabawę dla maluchów. Stawiamy ją na środku, a uczestnicy gromadzą się wokół niej. Żabka zaczyna wypowiadać polecenia: „Jesteście samolotami!” – dzieci mają za zadanie chodzić wokół zabawki i rozkładać ręce, „szybując po niebie”; „Jesteście kangurami!” - maluchy skaczą do przodu ze złączonymi nogami. Podczas przygotowania do gry należy rozłożyć na podłodze dołączone do zabawki listki – o jeden mniej niż liczba uczestników rozgrywki. Na dźwięk gongu dzieci muszą stanąć na listku, a ten, komu się to uda, dostaje w nagrodę stempelek. Wygrywa osoba, która zgromadzi ich najwięcej. Podczas zabawy nikt nie odpada z gry.

Żabka Froggy Party aktywizuje dzieci ruchowo i zachęca ich do zabawy, do skakania, tańczenia i wygłupiania się. Wykonywanie poleceń rozwija u maluchów spostrzegawczość i zręczność.

Gra jest odpowiednia dla dzieci powyżej czwartego roku życia. Jednocześnie może grać od trzech do sześciu osób. 

  • Producent: Dumel
  • Wiek dziecka: 4+
  • Numer katalogowy: 61645
  •  Wymiary opakowania: 25cm x 23cm x 10cm

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.