Kategorie

Dumel Discovery - Zawieszka z wibracją - Kogut Ritch 84022

Dumel Discovery - Zawieszka z wibracją - Kogut Ritch 84022
Dumel Discovery - Zawieszka z wibracją - Kogut Ritch 84022 Dumel Discovery - Zawieszka z wibracją - Kogut Ritch 84022
Marka: Dumel Discovery
Kod produktu: 84022
Kod EAN: 6925783840220
• Dostępny
Cena: 25.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 9 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 11 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Dumel Discovery - Zawieszka z wibracją - Kogut Ritch 84022

Kogut Ritch to kolorowa zawieszka, którą można przymocować do wózka, łóżeczka czy kołyski. Zabawka z pewnością zaciekawi każdego maluszka, a jej kształty i kolory pomogą rozwinąć zmysł wzroku i dotyku. Cały kogut jest żółty,  a na jego brzuszku i skrzydłach umieszczono materiał w subtelny wzór. Co ciekawe, kiedy dziecko pociągnie zawieszkę za zielony listek, kogut opuści się, po czym powróci do swojego położenia, wydając przy tym charakterystyczny dźwięk wibracji.

Zawieszka ma żywe kolory, a grzebień, który zdobi głowę koguta, z powodzeniem może pełnić funkcję miękkiego gryzaczka szeleszczącego przy każdym dotknięciu. Zabawka została wykonana z myślą o najmłodszych, ponieważ idealnie sprawdzi się dla dzieci już od pierwszego miesiąca życia.

  • Producent: Dumel
  • Seria: BaliBaZoo
  • Numer katalogowy: 84022
  • Wiek dziecka: 0m+
  • Wymiary zawieszki: ok. 24cm x 8cm x 6cm

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.