Kategorie

Dumel Discovery - Rajska wyspa - Zabawka do kąpieli 67314

Dumel Discovery - Rajska wyspa - Zabawka do kąpieli 67314
Dumel Discovery - Rajska wyspa - Zabawka do kąpieli 67314 Dumel Discovery - Rajska wyspa - Zabawka do kąpieli 67314
Marka: Dumel
Kod produktu: 67314
Kod EAN: 8436538673140
• Niedostępny
Cena: 72.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Dumel Discovery - Rajska wyspa - Zabawka do kąpieli 67314

Rajska Wyspa to zabawka stworzona do wesołych kąpieli! Zachęca malucha do wodnej zabawy w wannie, rozwija zręczność, umiejętności manualne i koordynacyjne. Niesamowicie oddziałuje na wyobraźnię i stymuluje kreatywność. Sprawdź sam nową zabawkę z serii Dumel Dicovery! 
 
Zabawka składa się z niebieskiej platformy z żółtą wyspą, na której rośnie wesołe drzewo. Dookoła wyspy urządzono tor dla łódek - rzekę, któremu przyglądają się zwierzaki: ośmiornica i delfin, które wystarczy przekręcić, by wstrzymać ruch wody. Nie mogło zabraknąć zjeżdżalni, która gwarantuje fantastyczne emocje! Korzystając z zielonego kubeczka wylewamy na wyspę wodę, która wprawi w ruch nasze kolorowe łódeczki, by mogły pływać dookoła lądu. Na gałęziach drzewka zamontowano zabawki, które kręcą się, gdy wylewamy na nie wodę. Do zestawu dołączono także chmurkę, z której wylewa się woda, imitując deszcz.
 
Wesoła, wodna i kreatywna zabawa czeka na Twojego malucha! 
  • Producent: Dumel
  • Numer katalogowy: 67314
  • Wiek dziecka: 18m+
  • Ilość elementów: -
  • Wymiary zabawki: 36cm x 31cm x 12cm

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.