Kategorie

Dumel Discovery - Piłka sensoryczna z sorterem kształtów - 2111

Dumel Discovery - Piłka sensoryczna z sorterem kształtów - 2111
Dumel Discovery - Piłka sensoryczna z sorterem kształtów - 2111
Marka: Dumel
Kod produktu: 2111
Kod EAN: 4892401021113
• Niedostępny
Cena: 33.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Dumel Discovery - Piłka sensoryczna z sorterem kształtów - 2111

Dwa najbardziej znane typy zabawek dla maluszka poniżej drugiego roku życia to piłki sensoryczne i sortery kolorów i kształtów. Marka Dumel Discovery połączyła oba produkty w jeden i tak powstała zielona piłka sensoryczna z otworami na dołączone klocki. Co więcej, piłka i klocki posiadają wypukłe rysunki i wzorki, które można zbadać wzorkiem i dotykiem – są to zwierzątka, słoneczko, kwiatuszki, zygzaki i inne. Na powierzchni piłki znajduje się sześć wgłębień na pasujące klocki w kształcie trójkąta, gwiazdki i serduszka oraz okrągły, sześciokątny i kwadratowy.

Zabawka jest bezpieczna dla dzieci i wspomaga ich rozwój – kształtuje zdolności motoryczne, rozwija wyobraźnię i zachęca do samodzielnego odkrywania świata.

  •  Wiek dziecka: 18m+
  •  Producent: Dumel
  •  Wymiary piłki: ok. 14 cm średnicy
  •  Wymiary opakowania: 28cm x 24cm x 9cm

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych  stworzonych po to, aby dzieci mogły się uczyć poprzez zabawę. Podstawowym celem marki Dumel Discovery jest stworzenie produktów, które będą służyły rozwojowi dzieci już we wczesnych etapach ich życia. Zabawki te uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, roślin, zwierząt czy dźwięków. Często dziecko uczy się poprzez zgadywanie, rymowanki czy zabawy pamięciowe. Produkty są bezpieczne i na najwyższym poziomie, gdyż Dumel Discovery dba o staranny dobór partnerów produkcyjnych.