Kategorie

Dumel Discovery - Piąteczka - Gra interaktywna 10264

Dumel Discovery - Piąteczka - Gra interaktywna 10264
Dumel Discovery - Piąteczka - Gra interaktywna 10264
Marka: Dumel
Kod produktu: 10264
Kod EAN: 8691752110264
• Dostępny
Cena: 69.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Dumel Discovery - Piąteczka - Gra interaktywna 10264

Piąteczka to zabawna, towarzyska gra dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. W grze liczy się szybkość, refleks i łatwość kojarzenia! Na czym polegają zasady Piąteczki?

Przed rozpoczęciem gry przygotowujemy karty z pytaniami. Jest ich 160 – po 80 dla każdego stopnia trudności (łatwy i trudny). Po zgodnym ustaleniu trybu gry i przetasowaniu talii kart, skierowanej pytaniami do dołu, możemy przejść do pierwszej tury. Zaczyna najmłodszy gracz – czyta pierwsze pytanie i uderza w interaktywną łapkę. Do każdego pytania gracz musi podać aż 5 odpowiedzi (np. wymienić postaci z kreskówek czy nazwy urządzeń elektrycznych). Odpowiedzi udziela osoba, która jako pierwsza naciśnie „piąteczkę”. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że nasza interaktywna łapka ucieka i nie chce dać się złapać! Odpowiedzi muszą być poprawne i udzielone przed upływem konkretnego czasu. Jeśli odpowiedzi gracza były w porządku, otrzymuje on kartę, a kolejka biegnie dalej, zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.

Wygrywa osoba, która na koniec gry ma na swoim koncie najwięcej kart z pytaniami.

Gra Piąteczka to ciekawy czas na spędzenie wolnego popołudnia, alternatywa dla popularnych planszówek podczas przyjęć i spotkań rodzinnych czy na integracyjnych wyjazdach. Ćwiczy refleks, spostrzegawczość i szybkość kojarzenia – świetnie nakłania do pracy umysł.

Wymagane baterie: 3 x 1,5V - brak w zestawie.

  • Numer katalogowy: 10264
  • Wiek dziecka: 6+
  • Ilość elementów: 162
  • ilość graczy: 2-10
  • Czas gry: 15 min
  • Wymiary opakowania: 26,5cm x 26,5cm x 5cm

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.