Kategorie

Dumel Discovery - Gra Zręcznościowa - Snot It - 74185

Dumel Discovery - Gra Zręcznościowa - Snot It - 74185
Dumel Discovery - Gra Zręcznościowa - Snot It - 74185 Dumel Discovery - Gra Zręcznościowa - Snot It - 74185
Marka: Dumel
Kod produktu: 74185
Kod EAN: 8436538674185
• Dostępny
Cena: 59.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Dumel Discovery - Gra zręcznościowa - Snot It - 74185

Gra zręcznościowa marki Dumel Discovery, która tylko z pozoru wydaje się prosta! Tym razem trzeba wykazać się sprytem i refleksem, by złapać jak najwięcej pianek w wyjątkowo nietypowy sposób.

Snot It przeznaczona jest dla przynajmniej dwóch graczy (max 4 osoby), którzy mają za zadanie założyć specjalne maski z okularami i nosem, z którego cieknie olbrzymi smark. Nie jest to jednak koniec zabawy! Teraz każda z osób musi zakręcić wskazówką na planszy i złapać tyle pianek z miseczki, ile zostało wylosowane – złapanie pianek poprzez przyczepianie ich do smarka bez użycia rąk nie jest wcale takie łatwe, ponieważ miseczka ciągle się obraca. Należy uważać, by nie „złowić” fioletowej pianki, ponieważ wówczas pozostali uczestnicy muszą jak najszybciej krzyknąć „snot it” – ten, kto krzyknie ostatni, traci punkt. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza zbierze 10 pianek.

Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Wewnątrz opakowania znajdują się cztery maski, 30 pianek, jedna miseczka i plansza ze wskazówkami.

Dumel Discovery - Gra Zręcznościowa - Snot It - informacje dodatkowe:

  • Producent: Dumel Discovery
  • Numer katalogowy: 74185
  • Sugerowany wiek dziecka: + 6 lat
  • Wymiary opakowania: 27 cm x 27 cm x 10 cm

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.