Kategorie

Dumel Discovery - Dźwiękopis 5w1 - 67312

Dumel Discovery - Dźwiękopis 5w1 - 67312
Dumel Discovery - Dźwiękopis 5w1 - 67312 Dumel Discovery - Dźwiękopis 5w1 - 67312
Marka: Dumel
Kod produktu: 67312
Kod EAN: 8436538673126
• Dostępny
Cena: 94.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Dumel Discovery - Dźwiękopis 5w1 - 67312

Dumel Discovery wspiera rozwój dziecka już od najmłodszych lat! Interaktywne zabawki zachęcają malucha do odkrywania świata, uczą rozpoznawania kolorów, kształtów, emocji i dźwięków. 
 
Dźwiękopis to wyjątkowo zabawka, która łączy w sobie zabawę plastyczną i muzyczną. Na interaktywnej tablicy można rysować, używając w tym celu dołączonych markerów wielokrotnego ładowania z nietoksycznym i zmywalnym atramentem w trzech kolorach: niebieskim, żółtym i czerwonym. Po zdjęciu ramki umieszczamy wewnątrz tablicy kartkę papieru (w zestawie znajdziemy trzy arkusze formatu a4) i rozpoczynamy rysowanie. Za pomocą przycisku na dole zabawki uruchamiamy jeden z czterech trybów gry: 
 
1. Rysuj
2. Baw się kolorami
3. Odkrywaj emocje
4. Poznawaj dźwięki
 
Dookoła ramki umieszczone są kolorowe klawisze w podstawowych kolorach. W zależności od trybu gry, po ich naciśnięciu usłyszymy nazwę koloru, dźwięk, stan emocjonalny w połączeniu z odpowiednio nacechowaną melodią oraz muzykę, która będzie towarzyszyć kreatywnemu tworzeniu. Zabawka rozwija wyobraźnię malucha, stymuluje umiejętności manualne i koordynacyjne oraz posiada walor edukacyjny. 
 
Wymiary tablicy: ok. 34cm x 33cm x 5,5cm
Wymagane baterie: 2 x AA 1,5V – w zestawie dostępne są baterie testowe.  
  • Producent: Dumel
  • Numer katalogowy: 67312
  • Wiek dziecka: 12m+
  • Ilość elementów: 7
  • Wymiary zabawki: 50cm x 38cm x 8cm

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.