Kategorie

Asmodee Rebel - Gra towarzyska - Dobble Kids

Asmodee Rebel - Gra towarzyska - Dobble Kids
Asmodee Rebel - Gra towarzyska - Dobble Kids Asmodee Rebel - Gra towarzyska - Dobble Kids Asmodee Rebel - Gra towarzyska - Dobble Kids Asmodee Rebel - Gra towarzyska - Dobble Kids
Marka: Rebel
Kod produktu: Dobble
Kod EAN: 3558380033141
• Dostępny
Cena: 67.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Asmodee Rebel - Gra towarzyska - Dobble Kids

Dobble Kids to wspaniała gra dla dzieci, dostosowana do tego, by najmłodsi grali samodzielnie, ale też na tyle elastyczna w swych zasadach, żeby dorośli mogli bez problemów dołączyć się do zabawy i mieć trudności z wygraniem z dziećmi!

Podstawowa zasada gry to znalezienie jak najszybciej symbolu, który łączy dwie karty. Symbol zawsze jest tylko jeden, o czym należy pamiętać.

Ale na czym to polega?

Przed każdym dzieckiem wyłóżcie cztery odkryte karty, a przed każdym dorosłym sześć odkrytych kart. Następnie połóżcie jedną odkrytą kartę pośrodku stołu. Pozostałe karty odłóżcie do pudełka. (Możecie zmienić liczbę kart leżących przed danym dzieckiem, biorąc pod uwagę jego wiek i doświadczenie w grze.)
Wszyscy gracze grają równocześnie. Na dany znak każdy stara się jak najszybciej znaleźć zwierzątko wspólne dla jednej ze swoich kart i karty ze środka stołu. Po odnalezieniu gracz musi głośno wypowiedzieć jego nazwę. Pierwszy, któremu się to uda, odwraca swoją kartę. Gra toczy się dalej.
Wygrywa ten, kto odwróci (zakryje) wszystkie swoje karty.
Dla utrudnienia zabawy, zwierzęta na kartach bywają obrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym zwierzęciem.

W instrukcji znajdziecie pięć różnych minigier, ta opisana powyżej jest najprostsza i najpopularniejsza.

Czym "Dobble Kids" różni się od "Dobble"?

Wszystkie symbole to zwierzęta, bardzo charakterystycznie narysowane, co pozwala dzieciom nie tylko szybko odnaleźć w myślach odpowiednie słowo, by nazwać zwierzę, ale też utrwala im nazewnictwo.

Pudełko zawiera:
-   55 okrągłych kart,
-   instrukcję do 5 gier.

Uwaga! Opakowanie gry może się nieznacznie rożnić od tego, które widzimy na zdjęciu. Różnice wynikają z odświeżenia szaty graficznej. 

  • Producent: Asmodee / Rabel
  • Wiek dziecka: 4+
  • Ilość graczy: 2 - 5
  • Czas gry: 5 - 10  min
  • Wymiary opakowania: 13 cm x 13 cm x 7,5 cm
Tagi: rebel, gry, dobble