Kategorie

MAM Baby

MAM Baby

MAM Baby to firma, której początki sięgają 1976 roku – wówczas niejaki Peter Röhrig założył w Wiedniu spółkę, która stała się podwaliną do stworzenia marki znanej na całym świecie. Firma sukcesywnie się rozwijała i z roku na rok stawała się coraz bardziej popularna – obecnie rozpoznawana jest aż na 5 kontynentach! Tak wielki sukces MAM Baby to zasługa produktów najwyższej jakości i wyjątkowych rozwiązań, które ułatwiają życie nie tylko maluchom, ale również ich rodzicom.

MAM Baby to marka, która jako jedna z nielicznych opatentowała materiał, z jakiego wytwarza swoje produkty. Jedwabisty silikon cechuje się niesłychaną delikatnością i elastycznością, dzięki czemu do złudzenia przypomina ludzką skórę – takie zalety sprawiają, że smoczki czy ustniki tej marki są akceptowane aż przez 94% niemowląt, które zaczynają z nich korzystać. MAM Baby, projektując każdy ze swoich produktów, współpracuje z ekspertami medycznymi dbającymi o prawidłowy rozwój jamy ustnej dzieci w różnym wieku – tym sposobem do dyspozycji klientów pozostają smoczki o symetrycznym kształcie idealnie dopasowujące się do niewielkich ust maluszków. Linia smoczków Perfect to produkty dopracowane z należytą starannością – budowa smoczka nie obciąża żuchwy dzieci, bowiem jego szyjka jest aż o 60% cieńsza niż w pozostałych modelach i 4 razy bardziej elastyczna. MAM Baby to również producent najlepszych butelek antykolkowych dostępnych na rynku – ich wpływ na niemowlęta został potwierdzony klinicznie. Każda z butelek składa się z trzech części: odkręcany jest nie tylko smoczek, ale również dno. Dzięki takiemu rozwiązaniu utrzymanie butelki w czystości jest zdecydowanie prostsze niż dotychczas. Co więcej, na dnie każdego z modelu umiejscowiono specjalne otwory, zapewniające odpowiedni przepływ powietrza – taka konstrukcja sprawia, że prawdopodobieństwo wystąpienia kolek zdecydowanie maleje. Dostępne są oczywiście butelki o różnych pojemnościach, które dobiera się w zależności od wieku niemowląt: od 160ml do 320ml. Dla nieco starszych dzieci, które zaczynają samodzielnie chwytać, stworzono serie butelek Easy Active czy Trainer.

Na uwagę zasługują również gryzaki – linia Bite & Relax to przestrzenne formy, które dzięki swoim wyjątkowym kształtom docierają do całej linii dziąseł. Seria Bite & Brush to z kolei gryzaki, które kształtem przypominają łuk, na którego powierzchni znajdują się specjalne wypustki masujące obolałe dziąsła.

Do dyspozycji maluchów i rodziców pozostają również wszelkiego rodzaju dodatkowe akcesoria, jak m.in. klipsy do smoczków, szczotki do czyszczenia butelek i ustników, łyżeczki do nauki jedzenia czy pierwsze szczoteczki do zębów. Warto wspomnieć, że wszystkie produkty firmy MAM Baby produkowane są z całkowicie bezpiecznych materiałów pozbawionych szkodliwych substancji, jak BPA czy BPS.

 

MAM Baby z oferty Kimland:

Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
MAM BABY - Bardzo miękkie ustniki +4msc - 91231 Ustniki pasujące do wszystkich rodzajó..
14.00 PLN
MAM BABY - Smoczek Air +16msc - WYDRA 82230 Smoczek z serii Air dla dzieci pow..
18.00 PLN 15.00 PLN
MAM BABY - Smoczek Air +6msc - BIAŁY 91088 Smoczek dla niemowląt powyżej szóstego..
16.00 PLN 12.00 PLN
MAM BABY - Smoczek do butelki o średnim przepływie +2msc - 91156 Smoczek do butelki o średnim..
10.00 PLN
MAM BABY - Smoczek Love & Affection +6msc - NIEBIESKI 39296 Smoczek z serii Lov..
16.00 PLN 14.00 PLN
MAM BABY - Smoczek Love & Affection 2-6msc - NIEBIESKI 39289 Smoczek dla dzieci międ..
16.00 PLN 12.00 PLN
MAM BABY - Smoczek Perfect +0msc - RÓŻOWA FOCZKA 91330 Smoczek z serii Perfe..
26.00 PLN 22.00 PLN
MAM BABY - Ustniki do kubków +4msc - 98545 Ustniki firmy Mam Baby dla maluchów,..
14.00 PLN