Kategorie

Zabawa na świeżym powietrzu

Zabawa na świeżym powietrzu

Zabawa na podwórku czy w ogrodzie to świetny sposób na zachęcenie dzieci to aktywności ruchowej, szczególnie gdy za oknem jest piękna pogoda, a temperatura robi się coraz wyższa. Marka Melissa&Doug ma w swojej ofercie wiele produktów, które uświetnią czas spędzany na świeżym powietrzu – latawce, namioty, akcesoria do piaskownicy czy gry zręcznościowe pozwolą maluchom bardzo produktywnie spędzić czas z dala od ekranu telewizora czy komputera.

Puszczanie latawców to zabawa, którą z dzieciństwa pamiętają nasi rodzice i dziadkowie – złapanie najlepszego podmuchu wiatru nie jest wcale takie proste, ale gdy nam się to uda, można podziwiać, jak latawiec szybuje wysoko w górze. Kolorowe latawce wykonane z trwałych materiałów sprawią, że każdy maluch szybko złapie „bakcyla” i stanie się mistrzem podniebnych pokazów! Namiot dla dzieci pozwoli im z kolei ukryć się podczas zabawy w chowanego, czy w spokoju poczytać książkę lub zorganizować bazę dla siebie i swoich rówieśników, a akcesoria do piaskownicy staną się nieodzownym elementem tworzenia okazałych budowli i zamków z piasku.

Zabawy na świeżym powietrzu to niebywała okazja do odbycia wielu ciekawych przygód, które zapadną maluchom na długo w pamięć, a przy okazji pozwolą rozwinąć sprawność ruchową i kondycję fizyczną.  

 

Brak produktów do wykazania w tej kategorii.