Kategorie

Fisher Price – DHN31 Skuter Malucha

Fisher Price – DHN31 Skuter Malucha
Fisher Price – DHN31 Skuter Malucha Fisher Price – DHN31 Skuter Malucha Fisher Price – DHN31 Skuter Malucha Fisher Price – DHN31 Skuter Malucha Fisher Price – DHN31 Skuter Malucha
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DHN31
Kod EAN: 887961217643
• Niedostępny
Cena: 200.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Fisher Price - Skuter Malucha

Ten skuter pozwoli maluszkowi poczuć prawdziwą przygodę!

Skuter „Ucz się i śmiej!” pomaga w rozwoju sprawności ruchowej. Podczas zabawy dziecko jest nagradzane uroczymi komunikatami, efektami dźwiękowymi i piosenkami. Kiedy maluch naciśnie działający klakson, w nagrodę posłucha kolejnych piosenek i efektów dźwiękowych. Naciskając przyciski na desce rozdzielczej, może poznawać liczby, kształty, kolory i nie tylko! Jest tu nawet klikający kluczyk, który zachęca dziecko do zabawy w odgrywanie ról!

Skuter z trzema poziomami zabawy zmieniającymi się wraz z wiekiem dziecka zapewnia maluszkowi zabawę non-stop! W skuterze zastosowano technologię „Poziomy nauki”, która jest nowym, ekscytującym sposobem zmiany treści edukacyjnych w miarę rozwoju dziecka. Ponieważ każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie. Ta  technologia umożliwia dostosowanie edukacyjnej treści zabawki do aktualnego etapu rozwoju maluszka! Po przesunięciu odpowiedniego przełącznika - zabawka zapewnia wiele piosenek, wypowiedzi i dźwięków odpowiednich do wieku i umiejętności dziecka na trzech poziomach zabawy.

Zawartość edukacyjna w języku polskim.

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DHN31
  • Wiek dziecka: 12m+
  • Wymiary opakowania:  57 cm x 33 cm x 25,5 cm