Kategorie

Dumel Discovery 09960 Kubeczki Kurczaczki Jajka do Układania

Dumel Discovery 09960 Kubeczki Kurczaczki Jajka do Układania
Dumel Discovery 09960 Kubeczki Kurczaczki Jajka do Układania Dumel Discovery 09960 Kubeczki Kurczaczki Jajka do Układania Dumel Discovery 09960 Kubeczki Kurczaczki Jajka do Układania
Marka: Dumel
Kod produktu: DD09960
• Niedostępny
Cena: 39.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kubeczki Kurczaczki do Układania - Dumel Discovery DD09960

Kubeczki kurczaczki do układania to zabawka edukacyjna, która równocześnie sprawia dużo radości i frajdy. Dziecko może bawić się w „chowanie kurczaczków” i równolegle uczyć się związków przyczynowo-skutkowych. Zabawka ta umożliwia również poznawanie kolorów, kształtów oraz naukę liczenia. Dzieci mają możliwość układania wieży z kurczaków lub ukrywania jednego kurczaka w drugim, co przypomina zabawę w chowanego. W ten sposób dziecko nauczy się również sortowania od najmniejszego elementu do największego. Zabawa Kubeczkami – Kurczaczkami wpływa na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz uczy logicznego myślenia.

  • Ilość elementów: 14
  • Producent: Dumel
  • Wiek dziecka: + 6 msc
  • Numer katalogowy: 09960
  •  Wymiary opakowania: 26 cm x 19 cm x 13 cm

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.

Tagi: dumel