Kategorie

CzuCzu - Gra Edukacyjna - Xplore Team - Wynalazki 490234

CzuCzu - Gra Edukacyjna - Xplore Team - Wynalazki 490234
CzuCzu - Gra Edukacyjna - Xplore Team - Wynalazki 490234
Kod produktu: 490234
Kod EAN: 5902983490234
• Dostępny
Cena: 39.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

CzuCzu - Gra edukacyjna - Xplore Team - Wynalazki, które zmieniły świat

 

Gra „Wynalazki, które zmieniły świat” od firmy CzuCzu to wspaniały sposób na wspólną zabawę dla dzieci powyżej 11. roku życia! Gra edukacyjna z serii Xplore Team pozwala poznać wiele ciekawych faktów na temat wynalazków, które wpłynęły na rozwój nauki i techniki. Dowiemy się informacji na temat transportu, samochodów, robotyki itp. Zasady gry są bardzo proste: gracze zadają sobie nawzajem pytania z poszczególnych dziedzin – wygrywa ten gracz, któremu uda się odpowiedzieć na jak największą liczbę pytań i który zbierze najwięcej kart.

Gra pozwala nie tylko dowiedzieć się wielu nowych rzeczy, ale przede wszystkim utrwalić wiedzę i ułożyć znane fakty w chronologiczną całość. Xplore Team to seria nastawiona na rozwój wiedzy z wielu różnych kategorii.

  • Producent: CzuCzu
  • Kod producenta: 490234
  • Wiek dziecka: 11+
  • Wymiary opakowania: 12 cm x 18 cm x 5 cm

Czuczu to polskie wydawnictwo, które specjalizuje się w tworzeniu książeczek, zestawów, kart i łamigłówek dla najmłodszych dzieci. Produkty CzuCzu pomagają dzieciom poznawać świat, rozwijać wyobraźnię, a to wszystko podczas wspaniałej zabawy. Projekty edukacyjne dla dzieci tworzone są we współpracy z zespołem pedagogów i psychologów. Nad stroną graficzną czuwają profesjonalni ilustratorzy o wspaniałej wyobraźni. Misją CzuCzu jest wspomaganie rozwoju dziecka na pięciu głównych płaszczyznach: społecznej, motorycznej, intelektualnej, emocjonalnej i twórczej. 

Tagi: CzuCzu, Gra