Kategorie

Clementoni - Przyjaciele Zwierzątka - Układanka edukacyjna 50019

Clementoni - Przyjaciele Zwierzątka - Układanka edukacyjna 50019
Clementoni - Przyjaciele Zwierzątka - Układanka edukacyjna 50019
Marka: Clementoni
Kod produktu: 50019
Kod EAN: 8005125500192
• Niedostępny
Cena: 15.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Clementoni - Przyjaciele Zwierzątka - Układanka edukacyjna 50019

 

Przyjaciele Zwierzątka to układanka – puzzle, opracowane z myślą o najmłodszych dzieciach, już od drugiego roku życia. Duże, wytrzymałe i laminowane elementy są bezpieczne i wygodne dla maluszków. Gra jest prosta i zabawna, a opiera się na kolorowych, ilustrowanych elementach, z których ułożymy całe zwierzątka: lwa, hipopotama, kotka, krowę, owcę i inne. Układanki mają rożny poziom trudności – cztery z nich składają się z dwóch puzzli, trzy układanki składają się z trzech elementów, a jedna z czterech! Zabawa z układankami wspomaga rozwój sensoryczny (w tym percepcję wzorkową i dotykową), psychomotoryczny (koordynację wzorkowo-manualną), poznawczy (maluch uczy się nowych słów, a także rozróżniania zwierzątek, kształtów i kolorów) oraz emocjonalny. Gra od Clementoni stymuluje także wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętność logicznego myślenia.

W zestawie: 8 układanek o rożnym stopniu trudności.

Najlepszy sposób na przyswajanie i zapamiętywanie informacji to nauka poprzez zabawę! Zestawy, gry i zabawki edukacyjne od Clementoni zachęcają dziecko do odkrywania otaczającej rzeczywistości, rozbudzają ciekawość świata i uczą przeprowadzania naukowych obserwacji oraz badań, podczas których zgłębimy tajniki i sekrety nauki.

  • Producent: Clementoni
  • Seria: Uczę się bawiąc
  • Numer katalogowy: 50019
  • Wiek dziecka: 2+
  • Wymiary opakowania: 29cm x 22,5cm x 5cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.