Kategorie

Clementoni - Programowany Evolution Robot - Naukowa Zabawa Technologic 60466

Clementoni - Programowany Evolution Robot - Naukowa Zabawa Technologic 60466
Clementoni - Programowany Evolution Robot - Naukowa Zabawa Technologic 60466 Clementoni - Programowany Evolution Robot - Naukowa Zabawa Technologic 60466
Marka: Clementoni
Kod produktu: 60466
Kod EAN: 8005125604661
• Niedostępny
Cena: 165.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Clementoni - Programowany Evolution Robot - Naukowa Zabawa Technologic 60466

 

Stwórz i zaprogramuj własnego robota z zestawem z serii Naukowa Zabawa od Clementoni! Zestawy z tej serii rozwijają u malucha zainteresowanie nowymi technologiami. Zabawa jest atrakcyjna i przynosi same korzyści: pogłębia wiedzę zdobytą w szkole, rozwija kreatywność, wyobraźnię i zdolność logicznego myślenia, wpływa pozytywnie na umiejętności manualne, motoryczne i koordynacyjne, a samodzielnie zaprogramowany robot to powód do dumy i satysfakcji!

Marka proponuje aż osiem możliwości interaktywnej zabawy z robotem Evolution i jest to: programowanie ręczne i cyfrowe (nauka zasad kodowania), kontrola w czasie rzeczywistym (sterowanie robotem jak za pomocą pilota), opcje: samodzielnej nauki (robot może uczyć się i wykonywać usłyszane komendy), tańca, memo (ćwiczy umysł, zmysł obserwacji i pamięć), żyro (kierowanie robotem za pomocą przechylania smartfonu lub tabletu) i touch grid (poruszanie robotem przesuwając palcami po ekranie). Poprawnie skonstruowany i zaprogramowany robot charakteryzuje się pięcioma emocjonalnymi wyrazami twarzy z efektami dźwiękowymi (projekcja światełek na ekranie – twarzy robota), systemem podnoszenia korpusu, gumowymi gąsienicami i mechanizmem otwierania ramion wyposażonych w gumowe dłonie do chwytania przedmiotów. Podczas zabawy dziecko ma do dyspozycji kilka elementów do złożenia, m.in. przekładnię zwykłą i ślimakową, cztery silniki elektryczne i płytkę elektroniczną. Złożonego robota można zaprogramować z pomocą darmowej aplikacji Evolution Robot na smartfony i tablety.

Evolution Robot jest wyposażony w energooszczędny Bluetooth, który jest kompatybilny z urządzeniami: IPhone 4s lub modele późniejsze, iPAD Air lub późniejsze modele, iPod touch 5th Generation lub późniejsze modele oraz z wszystkimi urządzeniami Android wyposażonymi w BLE i software Android 4.3 (lub późniejsze wersje). Uwaga! Robot nie jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows.

Zasilanie: d.c. 6V; baterie: 8 x 1,5V AA/LR6 – nie są dołączone do zestawu.

Zawartość: głowa, mikroledy, anteny, osłona głowy, podstawa, koła, śruby ślimakowe, sprzęgła i przekładnie, osłona na korpus, ramiona, gąsienice, wkładki dłoni, drążki i piasty, przekładki kół, 4 silniki elektryczne, płytka elektroniczna, głośnik, komora na baterie, śruby, naklejki, ilustrowana instrukcja.

  • Producent: Clementoni
  • Seria: Naukowa Zabawa
  • Numer katalogowy: 60466
  • Wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 53cm x 36cm x 10cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.