Kategorie

Clementoni - Odkrywamy Polskę - Puzzle Mapa 50021

Clementoni - Odkrywamy Polskę - Puzzle Mapa 50021
Clementoni - Odkrywamy Polskę - Puzzle Mapa 50021
Marka: Clementoni
Kod produktu: 50021
Kod EAN: 8005125500215
• Niedostępny
Cena: 23.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Clementoni - Odkrywamy Polskę - Puzzle Mapa 50021

 

Najlepszy sposób na przyswajanie i zapamiętywanie informacji to nauka poprzez zabawę! Zestawy, gry i zabawki edukacyjne od Clementoni zachęcają dziecko do odkrywania otaczającej rzeczywistości, rozbudzają ciekawość świata i uczą przeprowadzania naukowych obserwacji oraz badań, podczas których zgłębimy tajniki i sekrety nauki.

Odkrywamy Polskę to edukacyjna układanka, na którą składają się aż 104 puzzle. Układanka jest dwustronna. Po prawidłowym ułożeniu elementów, będziemy dysponować mapą polityczną i fizyczną Polski, które są niezbędne do nauki geografii i przyrody naszego kraju. Na mapach zaznaczone są informacje o najważniejszych jeziorach i rzekach. Do zestawu dołączono talię kart do gry, podczas której dzieci poznają najważniejsze polskie zabytki w poszczególnych regionach kraju oraz poszerzą wiadomości na temat głównych miast oraz ludności i powierzchni Polski. Mapy są przejrzyste i stanowią doskonałą pomoc naukową dla dzieci w szkole podstawowej.  

  • Producent: Clementoni
  • Seria: Naukowa Zabawa Junior
  • Numer katalogowy: 50021
  • Wiek dziecka: 7+
  • Wymiary opakowania: Wymiary opakowania: 34cm x 25cm x 5cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.