Kategorie

Clementoni - Odkrywamy Europę - Układanka Puzzle 50020

Clementoni - Odkrywamy Europę - Układanka Puzzle 50020
Clementoni - Odkrywamy Europę - Układanka Puzzle 50020
Marka: Clementoni
Kod produktu: 50020
Kod EAN: 8005125500208
• Dostępny
Cena: 23.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Clementoni - Odkrywamy Europę - Układanka Puzzle 50020

 

Każdy rodzic i pedagog wie, że najlepszą formą nauki jest zabawa! Gdy w dziecku uda się wzbudzić zainteresowanie i ciekawość poruszanym tematem, informacje same wpadają do głowy i już w niej zostają. Specjalistą w tworzeniu edukacyjnych zabawek i pomocy naukowych dla dzieci w różnym wieku jest firma Clementoni i seria „Uczę się bawiąc”.

Odkrywamy Europę to układanka z puzzlami. Ze 104 elementów ułożymy dwie mapy Europy – fizyczną i polityczną. Na nich zaznaczono państwa ze stolicami i największymi państwami, morza, rzeki, góry i jeziora. Dodatkowo, na ramce dookoła mapy fizycznej znajdują się flagi państw europejskich. Do układanki dołączono talię kart z wieloma informacjami i ciekawostkami na temat najważniejszych stolic europejskich oraz z fotografiami popularnych zabytków. Uczenie się geografii jeszcze nigdy nie było tak zabawne!

Najlepszy sposób na przyswajanie i zapamiętywanie informacji to nauka poprzez zabawę! Zestawy, gry i zabawki edukacyjne od Clementoni zachęcają dziecko do odkrywania otaczającej rzeczywistości, rozbudzają ciekawość świata i uczą przeprowadzania naukowych obserwacji oraz badań, podczas których zgłębimy tajniki i sekrety nauki.

  • Producent: Clementoni
  • Seria: Uczę się bawiąc
  • Numer katalogowy: 10020
  • Wiek dziecka: 7+
  • Wymiary opakowania: 34cm x 25cm x 5cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.