Kategorie

Clementoni - Montessori - To tu, to tam 50120

Clementoni - Montessori - To tu, to tam 50120
Clementoni - Montessori - To tu, to tam 50120
Marka: Clementoni
Kod produktu: 50120
Kod EAN: 8005125501205
• Dostępny
Cena: 55.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Clementoni - Montessori - To tu, to tam 50120

Zestaw edukacyjny To tu, to tam marki Clementoni dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nauka poprzez zabawę naprawdę jest możliwa – maluchy mają okazję poszerzyć swoją wiedzę ogólną o świecie rozpoznając poszczególne kształty, kolory, materiały i dopasowując je w konkretne miejsca na załączonych planszach. Poprzez zmysł dotyku i wzroku dzieci uczą się kategoryzować i klasyfikować proste i niewielkie przedmioty, co zdecydowanie ułatwi im funkcjonowanie i pozwoli racjonalnie oceniać różne sytuacje w świecie rzeczywistym. Posortuj pomponiki kolorami lub kształtami do poszczególnych miseczek, po czym ułóż na planszach elementy, które według ciebie do nich pasują.

Wewnątrz opakowania znajdują się kolorowe pomponiki, trzy miseczki, trzy plansze, 36 miękkich figurek, szczypce, kartonowe krążki oraz instrukcję.

Montessori to metoda wychowawcza, stosowana w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, opracowana przez włoską lekarkę Marię Montessori. System Montessori wspiera prawidłowy, wszechstronny, wielopłaszczyznowy rozwój dziecka, w tym rozwój zdolności społecznych, rozwój emocjonalny, koordynację fizyczną, umiejętności poznawcze. Zapewnia także radość uczenia się oraz czerpanie przyjemności z samego procesu nabywania wiedzy. Edukacja w oparciu o metodę Montessori kształtuje w dziecku poczucie własnej wartości. Nieocenioną rolę w tym modelu spełnia nauczyciel (wychowawca) czy opiekun, który udziela dziecku niezbędnego wsparcia. Jest przewodnikiem i mentorem w procesie kształcenia. Nowa seria zestawów od włoskiej marki Clementoni  to pomoce naukowe, które wspierają rozwój malucha podczas zabawy – uczą nowego słownictwa, dostarczają wiedzy na temat otaczającego świata.

Clementoni - Montessori - To tu, to tam 50120

  • Producent: Clementoni
  • Seria: Montessori 
  • Numer katalogowy: 50120
  • Wiek dziecka: 3-6 lat
  • Wymiary opakowania: 28 cm x 25 cm x 9 cm