Kategorie

Clementoni - Mamy i ich Dzieci - Układanka edukacyjna 60913

Clementoni - Mamy i ich Dzieci - Układanka edukacyjna 60913
Clementoni - Mamy i ich Dzieci - Układanka edukacyjna 60913
Marka: Clementoni
Kod produktu: 60913
Kod EAN: 8005125609130
• Niedostępny
Cena: 15.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Clementoni - Mamy i ich Dzieci - Układanka edukacyjna 60913

 

Mamy i ich Dzieci to sympatyczna, zabawna i bardzo kolorowa gra edukacyjna dla dwulatków bądź starszych dzieci! Zasady są proste – zadaniem malucha jest odnalezienie mamy danego zwierzaka i połączenie dwóch kart w jeden obrazek. Mamy tu konika, żółwia, misia pandę, pieska, kota, małpkę, kaczkę i delfina. Zabawa sprzyja rozwojowi umiejętności manualnych (opanowanie i kontrola ruchów ręki), zdolności logicznego myślenia i obserwacji (rozpoznawanie, kojarzenie, klasyfikacja zwierząt i środowisk), znajomości i rozumienia świata, samodzielności, kreatywności i wyobraźni, a także uczy nowych słów.

Gra zawiera: 8 x ilustracja zwierząt Mam, 8x ilustracja zwierząt Dzieci, instrukcja do gry.

Najlepszy sposób na przyswajanie i zapamiętywanie informacji to nauka poprzez zabawę! Zestawy, gry i zabawki edukacyjne od Clementoni zachęcają dziecko do odkrywania otaczającej rzeczywistości, rozbudzają ciekawość świata i uczą przeprowadzania naukowych obserwacji oraz badań, podczas których zgłębimy tajniki i sekrety nauki.

  • Producent: Clementoni
  • Seria: Uczę się bawiąc
  • Numer katalogowy: 60913
  • Wiek dziecka: 2+
  • Wymiary opakowania: 29cm x 23cm x 5cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.