Kategorie

Clementoni - Loteryjka Zwierzątek - Uczę się bawiąc 60592

Clementoni - Loteryjka Zwierzątek - Uczę się bawiąc 60592
Clementoni - Loteryjka Zwierzątek - Uczę się bawiąc 60592
Marka: Clementoni
Kod produktu: 60592
Kod EAN: 8005125605927
• Niedostępny
Cena: 32.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Clementoni - Loteryjka Zwierzątek - Uczę się bawiąc 60592

 

Loteryjka Zwierzątek to fantastycznie kolorowa, edukacyjna gra dla najmłodszych, bo dla maluchów już od drugiego roku życia. Podczas zabawy dziecko nauczy się rozpoznawania zwierząt i ich naturalnych środowisk. W środku znajdziemy cztery ilustrowane plansze. Każda z nich przedstawia jedno z czterech typowych środowisk naturalnych zwierząt: gospodarstwo wiejskie, las, sawannę i morze. Każde z nich jest zamieszkiwane przez charakterystyczne zwierzątka. Dodatkowo, do plansz dołączono plastikowe żetony z małymi zwierzątkami, które należy umieścić na planszach obok ich dużych mam. Gra pobudza rozwój poznawczy, zręczność manualną i zmysł obserwacji. Podczas zabawy dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i kreatywność, uczą się nowych słów, rozpoznawania kształtów i kolorów.

Najlepszy sposób na przyswajanie i zapamiętywanie informacji to nauka poprzez zabawę! Zestawy, gry i zabawki edukacyjne od Clementoni zachęcają dziecko do odkrywania otaczającej rzeczywistości, rozbudzają ciekawość świata i uczą przeprowadzania naukowych obserwacji oraz badań, podczas których zgłębimy tajniki i sekrety nauki.

  • Producent: Clementoni
  • Seria: Uczę się bawiąc
  • Numer katalogowy: 60592
  • Wiek dziecka: 2+
  • Wymiary opakowania: 37cm x 28cm x 6cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.