Kategorie

Clementoni - Laboratorium mechaniki - Łazik i quad - Naukowa Zabawa 60954

Clementoni - Laboratorium mechaniki - Łazik i quad - Naukowa Zabawa 60954
Clementoni - Laboratorium mechaniki - Łazik i quad - Naukowa Zabawa 60954 Clementoni - Laboratorium mechaniki - Łazik i quad - Naukowa Zabawa 60954 Clementoni - Laboratorium mechaniki - Łazik i quad - Naukowa Zabawa 60954
Marka: Clementoni
Kod produktu: 60954
Kod EAN: 8005125609543
• Dostępny
Cena: 32.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Clementoni - Laboratorium mechaniki - Łazik i quad - Naukowa Zabawa 60954

 

Laboratorium mechaniki to edukacyjne, naukowe zestawy marki Clementoni, które pozwalają dzieciom na samodzielne stworzenie działających pojazdów. Kreatywna zabawa, zainspirowana metodologią STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics), pomaga w rozwoju umiejętności manualnych, koordynacyjnych, wyobraźni, pomysłowości i zasad działania mechanizmów, które wykorzystuje się w produkcji maszyn i pojazdów.

Z nowym zestawem z serii Naukowa Zabawa dziecko samodzielnie stworzy dwa modele pojazdów: łazik i quad. Podczas zabawy maluch odkryje funkcjonowanie przekładni zębatych i systemu przekładni z mechanizmem różnicowym, który uruchamia tylne koła samochodu. Pojazd złożymy z ponad 130 wymiennych elementów, w tym z elementów napędu: układu kierowniczego, kół zębatych stożkowych i dyferencjału. Do zestawu dołączono ilustrowaną instrukcję, która jest niezwykle pomocna podczas montażu.

  • Producent: Clementoni
  • Seria: Naukowa Zabawa - Laboratorium Mechaniki
  • Numer katalogowy: 60954
  • Wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 28cm x 19cm x 5cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.