Kategorie

Clementoni - Gra w przeciwieństwa - Układanka edukacyjna 50532

Clementoni - Gra w przeciwieństwa - Układanka edukacyjna 50532
Marka: Clementoni
Kod produktu: 50532
Kod EAN: 8005125505326
• Niedostępny
Cena: 15.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Clementoni - Gra w przeciwieństwa - Układanka edukacyjna 50532

 

Zabawna i nieskomplikowana, ilustrowana Gra w przeciwieństwa od Clementoni to edukacyjna propozycja dla dzieci w wieku 3-5 lat. Gra została opracowana przez specjalistów i pedagogów i ma za zadanie nauczyć przedszkolaki nowych słów i znaczeń oraz ich przeciwieństw. W zestawie znajdziemy duże karty z obrazkami, które należy połączyć na zasadzie przeciwieństw np. łącząc czarną i białą owcę czy ilustracją zamkniętego i otwartego okna. Zabawa wspomaga naukę umiejętności czytania i pisania (budowa słów, rozumienie tekstu i obrazków), logicznego myślenia i zmysłu obserwacji (rozpoznawanie, kojarzenie, klasyfikowanie obrazków, liter, słów etc.), samodzielności, umiejętności manualnych (opanowanie i kontrola ruchów ręki) oraz rozwija pamięć, wyobraźnię i kreatywność.

W zestawie znajduje się 12 dwuelementowych układanek.

Najlepszy sposób na przyswajanie i zapamiętywanie informacji to nauka poprzez zabawę! Zestawy, gry i zabawki edukacyjne od Clementoni zachęcają dziecko do odkrywania otaczającej rzeczywistości, rozbudzają ciekawość świata i uczą przeprowadzania naukowych obserwacji oraz badań, podczas których zgłębimy tajniki i sekrety nauki.

  • Producent: Clementoni
  • Seria: Uczę się bawiąc
  • Numer katalogowy: 50532
  • Wiek dziecka: 3-5
  • Wymiary opakowania: 29cm x 22,5cm x 5cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.