Kategorie

Clementoni - Botanika dla Malucha - Naukowa Zabawa Junior 60598

Clementoni - Botanika dla Malucha - Naukowa Zabawa Junior 60598
Clementoni - Botanika dla Malucha - Naukowa Zabawa Junior 60598 Clementoni - Botanika dla Malucha - Naukowa Zabawa Junior 60598
Marka: Clementoni
Kod produktu: 60598
Kod EAN: 8005125605989
• Dostępny
Cena: 39.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Clementoni - Botanika dla Malucha - Naukowa zabawa Junior 60598

 

Co rodzi się z nasiona? Czego potrzebują rośliny do prawidłowego wzrostu i rozwoju? Odkrywaj nauki botaniczne, przeprowadzaj doświadczenia naukowe i rozwijaj zmysł obserwacji, sprawność manualną i umiejętność logicznego myślenia z zestawem z serii Naukowa Zabawa Junior! Botanika dla Malucha to zestaw do samodzielnego sadzenia i pielęgnacji roślin, dzięki któremu przedszkolak odkryje cykl życiowy rośliny, zaobserwuje, które kwiaty stają się owocami oraz sprawdzi, co wpływa na wzrost roślin.

W zestawie do przeprowadzania doświadczeń znajdziemy: konewkę na wodę do podlewania, jedną dużą i dwie małe doniczki, trzy podstawki pod doniczki, łopatkę, grabki, linijkę, pipetkę, pincetę, naczynko do kiełkowania, pojemnik na nasiona, torf, saszetkę z nasionami oraz ilustrowane plansze edukacyjne.  

Zestawy do przeprowadzania doświadczeń z serii Naukowa Zabawka Junior od Clementoni zachęcają i motywują malucha do obserwowania i odkrywania otaczającej rzeczywistości, prawideł naukowych czy podstaw biologii, fizyki i chemii. Zabawki skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym i dostosowane do poziomu wiedzy oraz rozwoju malucha. Każdy zestaw zawiera niezbędne narzędzia naukowe w bezpiecznej, dostosowanej do dzieci formie, a także edukacyjne plansze z ciekawostkami dla najmłodszych.

  • Producent: Clementoni
  • Seria: Naukowa Zabawa Junior
  • Numer katalogowy: 60598
  • Wiek dziecka: 4+
  • Wymiary opakowania:35cm x 26cm x 7cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.